Produkcja przemysłowa Kategoria: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kartoniki »

  Poznaj asortyment firmy Kartoniki. pl! Jako aspirujący lider i producent opakowań tekturowych, posiadamy bogatą ofertę. Znajdziesz u nas mnóstwo rodzajów opakowań kartonowych. Posiadamy kartony klapowe, fasonowe i archiwizacyjne. Oprócz tego polecamy nasze owijki do zabezpieczania książek oraz tekturowe przekładki, chętnie wykorzystywane do zabezpieczania towarów wrażliwych na uszkodzenia, na przykład szklanych. Posiadamy również taśmy, folie, przekładki i narożniki, etykiety samoprzylepne, kapturki paletowe i automatyczne zaklejarki do kartonów.

  Data dodania: 11 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • ROMAR producent opakowań wielkogabarytowych »

  Jeśli poszukujesz firmy, która wyprodukuje dla Ciebie opakowania dla produktów wielkogabarytowych to koniecznie sprawdź ofertę firmy PROMAR. Jesteśmy producentem opakowań wielkogabarytowych. Nasi pracownicy są szczegółowi i zaangażowani w swoją pracę. W ofercie posiadamy także usługi stolarskie, usług malowania i piaskowania, usługi obróbki skrawaniem oraz usługi spawalnicze. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w razie pytań oraz zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Miekkie.com »

  Szukasz tkaniny w paski lub kropeczkami? Zależy ci na wysokiej jakości? Wejdź w takim razie na Miękkie. com! Znajdziesz tam szeroki wybór tekstyliów i dodatków! Jesteśmy sklepem internetowym z tkaninami. Znajdziesz tutaj swoje wymarzone materiały do szycia! Zapraszamy na zakupy. W razie pytań — pisz.

  Data dodania: 10 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja granulatu suchego lodu »

  Maszyna do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer A 30 P przeznaczona jest dla odbiorców, którzy chcą stworzyć produkcję suchego lodu dla własnych potrzeb. Konstrukcja maszyny pozwala na uruchomienie produkcji na małej przestrzeni. Dry Ice Pelletizer A 30 P posiada zdolność produkcyjną wynoszącą 30 kg suchego lodu w godzinę. Nadwyżkę suchego lodu można sprzedać hurtowo innym firmom lub realizować sprzedaż detaliczną. Dysponujemy również maszynami do produkcji suchego lodu, które potrafią wytworzyć większą ilość granulatu, plastrów lub bloków suchego lodu. Takim przykładem jest maszyna firmy Asco Dry Ice Pelletizer A 120 P o zdolności produkcyjnej wynoszącej 120 kg suchego lodu na godzinę. Powyższa zdolność produkcyjna umożliwia sprzedać hurtową i detaliczną suchego lodu na dużym obszarze kraju. Produkcja suchego lodu odbywa się poprzez rozprężenie ciekłego dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla zamieniany jest w śnieg, który jest prasowany do pożądanej wielkości granulatu lub bloków oraz plastrów suchego lodu. Granulatory do suchego lodu wytwarzać mogą w zależności od zastosowania płyty wytłaczającej granulat o średnicy: 3 mm, 6 mm, 10 mm, 16 mm oraz 19 mm. Posiadamy również w sprzedaży maszyny do produkcji suchego lodu:
  - Asco BP 420 o wydajności od 240 do 400 kg/h. Dry Ice Pelletizer A 55 P o wydajności wynoszącej 55 kg/h.
  - Dry Ice Pelletizer P 28 produkująca granulat suchego lodu: fi 3 mm, 10 mm i 16 mm na poziomie 280 kg/h.
  - Maszyna do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 700 o wydajności 700 kg/h.
  - Maszyna do produkcji granulatu suchego lodu Pelletizer P 450 o zdolności produkcyjnej 450 kg/h. - Maszyna produkujaca bloki suchego lodu Dry Ice Reformer z wydajnością od 200 do 700 kg/h.

  Data dodania: 04 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Mechanic System - Systemy robotyzacji procesów przemysłowych »

  Szukasz specjalistów, którzy specjalizują się w tematach takich jak systemy robotyzacji procesów przemysłowych lub stanowiska zrobotyzowane? Mamy dla Ciebie idealną firmę. Sprawdź ofertę Mechanic System. Firma specjalizuje się w automatyzacji oraz robotyzacji. Mamy także w ofercie sprzęt do odpylania, stoły odciągowe i wiele innych urządzeń.

  Data dodania: 20 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski - producent nagrobków granitowych »

  Zakład Kamieniarski GRANITEKS działa na rynku od 75 lat, oferując naszym Klientom usługi najwyższej możliwej jakości. Specjalizujemy się w kamieniarstwie i produkcji nagrobków granitowych na terenie całej Wielkopolski. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane przez nas techniki, robiąc przy tym użytek z nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu nasz Zakład Kamieniarski jest w stanie spełnić wymagania wszystkich Klientów – nie tylko tych z Poznania, ale również z innych regionów Polski, a nawet za granicą.

  Produkujemy nagrobki różnych typów, także tych nietypowych, przygotowywanych na bazie zamówień indywidualnych. Co ważne, zajmujemy się nie tylko tworzeniem nagrobków, ale też ich montażem w Poznaniu, a także w pozostałych miastach w kraju oraz za granicą. Kamieniarstwo to dziedzina, którą doskonale znamy i której oddajemy się w pełni.

  Nasz Zakład Kamieniarski dysponuje własną pracownią 3D, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nagrobki i pomniki w dowolnych ilościach. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż nasze nagrobki są cenione na całym świecie.

  Data dodania: 20 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sikla Polska Sp. z o.o. »

  Na solidność i funkcjonalność systemu zamocowań wpływa wiele czynników. Aby wybrane komponenty cechowały się wysoką jakością i spełniały obowiązujące standardy, warto skorzystać z oferty sprawdzonego dystrybutora. Szeroki wybór starannie zaprojektowanych i solidnie wykonanych elementów mocujących posiada firma Sikla, której asortyment obejmuje też kompletne systemy modułowe. Za pomocą tych produktów można wyposażyć technicznie budynki przemysłowe w funkcjonalne instalacje użytkowe. Dowodem jakości profili, szyn, uchwytów czy obejm są liczne certyfikaty oraz atesty.

  Data dodania: 30 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • technologis.pl »

  Technologis oferuje najlepsze akcesoria warsztatowe oraz przemysłowe, także rekomendowane urządzenia do gastronomii. W Technologis znajdziesz również sprzęt magazynowy, wyciągarki elektryczne, dozownice do substancji rzadkich i gęstych oraz piekarniki wolnostojące, taborety gazowe i elektryczne, piekarniki.

  Data dodania: 23 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserem Toruń »

  Centrum laserowe Veyna posiada nowoczesnej generacji laser, dzięki któremu mamy możliwość wycinania perfekcyjnych kształtów. Od lat zajmujemy się obróbką wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium. Dostarczamy finalny produkt bezpośrednio do naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

  Data dodania: 27 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie stali nierdzewnej »

  Nova Trading S. A to firma z wieloletnim doświadczeniem, która profesjonalnie zajmuje się obróbką metali ze stali nierdzewnej i aluminium. Firma współpracuje z firmami z całej Europy, dostarczając na czas zamówione produkty. Nova Trading oferuje usługi spawania, frezowania, cięcie laserowe, usługi cnc, cięcie wodą. Zapraszamy do dowiedzenia strony internetowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 24 11 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa: