Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prawnik Bielsko Biała »

  W naszej kancelarii adwokat bielsko biała zajmuje się sprawami rodzinnymi i rozwodami. Jeśli potrzebne jest ustalenie miejsca pobytu dziecka lub pozbawienie czy też ograniczenie władzy rodzicielskiej to zachęcamy do kontaktu z nami. Przyjrzymy się sprawie i zrobimy wszystko, aby jak najszybciej pomóc swojemu klientowi. Działamy w pełni profesjonalnie opierając się na swojej wiedzy oraz na doświadczeniu.

  Data dodania: 25 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria adwokacka SMOK to miejsce, w którym zatrudnieni są doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin prawa. Dlatego nie ma znaczenia, w jakiej sprawie zgłasza się tutaj konkretny klient, może liczyć na to, że jego sprawa zostanie rozpatrzona oraz że adwokaci, którzy się jej podejmą wiedzą, co robią.

  Data dodania: 26 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adw. Paweł Marchewka »

  Paweł Marchewka to prawnik specjalizujący się w sprawach upadłościowych, który od lat zajmuje się pomocą osobom potrzebującym pomocy prawnej. Przeanalizuje Twoją sprawę i podejmie odpowiednie kroki. Jeśli znalazłeś się w ciężkim położeniu wymagający profesjonalnej pomocy lub porady prawnej skontaktuj się z kancelaria adw. Pawła Marchewki.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski »

  Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych działalności organizacyjnej podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Pomożemy Ci uporać się z każdym problemem. Klienci nie muszą się martwić i poświęcać więcej czasu na zbieranie informacji. Nasz prawnik i adwokaci zapewniają wszystko, czego potrzebujesz. Nasi prawnicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym rozwiązywaniu problemów prawnych. Kancelaria jest gotowa zająć się najbardziej nieprzewidywalnymi sprawami.

  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Gliwicach »

  Nasza kancelaria adwokacka Gliwice od dawna ugruntowała swoją pozycję wyłącznie z pozytywnej strony i udowodniła, że słusznie można ją uznać za dobrego i niezawodnego partnera. Pracownicy firmy tacy jak prawnik i adwokat świadczą obszerną listę wszelkiego rodzaju usług prawnych, pomogą rozwiązać sprawy arbitrażu i sądów polubownych, upadłości, jak również realizują sprawnie i zgodnie z wszelkimi dokumentami regulacyjnymi i prawnymi obrót nieruchomościami, ściąganie aktywów finansowych od dłużników. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Zgierz »

  Adwokat Maciej Migus zaprasza do zapoznania się z ofertą prawną swojej Kancelarii Adwokackiej ze Zgierza. W ramach usług adwokat zapewnia pomoc i obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego, odszkodowań, prawa administracyjnego, windykacji i egzekucji.

  Adwokat ze Zgierza zapewnia profesjonalną pomoc prawną w stosunku do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a także fundacji i stowarzyszeń. W ramach usług przedsiębiorcy mogą skorzystać z prawnej obsługi i pomocy z zakresu prawa gospodarczego.

  Zapraszamy serdecznie do zaglądania na stronę www, a także do kontaktu z adwokatem ze Zgierza, przyjmującym w Kancelarii Adwokackiej przy ul. Andrzeja Struga 23.

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Komornicza nr XIX w Gdańsku »

  Komornik Sądowy Michał Opalski posiada kancelarię tuż obok Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ przy ul Piekarniczej. Komornik jest funkcjonariuszem publicznym i realizuje swoje ustawowe zadania ściśle określone w polskim prawie między innymi: zabezpieczenie roszczeń, sporządzanie protokołów stanu faktycznego jak też mnóstwo innych. W postępowaniach egzekucyjnych i zabezpieczających wszystkie czynności wykonuje osobiście. Każdy wierzyciel ma zapewniony wybór komornika na obszarze działania sądu apelacyjnego. Oprócz tego na stronie internetowej komornik-gdansk. com umieszczone są pytania oraz odpowiedzi na najczęściej wymieniane przez petentów pytania, a także potrzebne dokumenty.

  Data dodania: 29 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne - Dariusz Korganowski »

  Detektyw Dariusz Korganowski z Łodzi, zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą usług swojego biura Top Detektyw. Główną zaletą działań prywatnego detektywa jest dyskrecja i rzetelna pomoc poparta wieloletnim doświadczeniem.

  Klienci mogą skorzystać z pomocy detektywa w przypadku podejrzenia o zdradę małżeńską, oszustwa finansowe, stalking, porwanie, a nawet uzależnienie od narkotyków. Prywatny detektyw zapewnia profesjonalną pomoc, która w wielu przypadkach okazuje się nieoceniona.

  Dariusz Korganowski z biura detektywistycznego Top Detektyw Łódź, jest także autorem książki pod tytułem "Jak zdradzają Polacy". Prywatny detektyw specjalizuje się w sprawach związanych ze zdradami, odkrywając tajemnice współmałżonków i przedstawiając klientom niepodważalne dowody.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat biura detektywistycznego lub działania prywatnego detektywa z Łodzi, zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 27 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 18 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Kancelaria Radcy Prawnego — Dawid Rzeski to miejsce stworzone przez specjalistę z dużym doświadczeniem. Uzyskasz tam profesjonalne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Ponadto możesz liczyć również na reprezentację w sądzie, sporządzanie ugód oraz przeprowadzanie mediacji. Jeżeli mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego, oferta tej kancelarii jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: