Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria Adwokacka Zgierz »

  Adwokat Maciej Migus zaprasza do zapoznania się z ofertą prawną swojej Kancelarii Adwokackiej ze Zgierza. W ramach usług adwokat zapewnia pomoc i obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego, odszkodowań, prawa administracyjnego, windykacji i egzekucji.

  Adwokat ze Zgierza zapewnia profesjonalną pomoc prawną w stosunku do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a także fundacji i stowarzyszeń. W ramach usług przedsiębiorcy mogą skorzystać z prawnej obsługi i pomocy z zakresu prawa gospodarczego.

  Zapraszamy serdecznie do zaglądania na stronę www, a także do kontaktu z adwokatem ze Zgierza, przyjmującym w Kancelarii Adwokackiej przy ul. Andrzeja Struga 23.

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Komornicza nr XIX w Gdańsku »

  Komornik Sądowy Michał Opalski posiada kancelarię tuż obok Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ przy ul Piekarniczej. Komornik jest funkcjonariuszem publicznym i realizuje swoje ustawowe zadania ściśle określone w polskim prawie między innymi: zabezpieczenie roszczeń, sporządzanie protokołów stanu faktycznego jak też mnóstwo innych. W postępowaniach egzekucyjnych i zabezpieczających wszystkie czynności wykonuje osobiście. Każdy wierzyciel ma zapewniony wybór komornika na obszarze działania sądu apelacyjnego. Oprócz tego na stronie internetowej komornik-gdansk. com umieszczone są pytania oraz odpowiedzi na najczęściej wymieniane przez petentów pytania, a także potrzebne dokumenty.

  Data dodania: 29 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne - Dariusz Korganowski »

  Detektyw Dariusz Korganowski z Łodzi, zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą usług swojego biura Top Detektyw. Główną zaletą działań prywatnego detektywa jest dyskrecja i rzetelna pomoc poparta wieloletnim doświadczeniem.

  Klienci mogą skorzystać z pomocy detektywa w przypadku podejrzenia o zdradę małżeńską, oszustwa finansowe, stalking, porwanie, a nawet uzależnienie od narkotyków. Prywatny detektyw zapewnia profesjonalną pomoc, która w wielu przypadkach okazuje się nieoceniona.

  Dariusz Korganowski z biura detektywistycznego Top Detektyw Łódź, jest także autorem książki pod tytułem "Jak zdradzają Polacy". Prywatny detektyw specjalizuje się w sprawach związanych ze zdradami, odkrywając tajemnice współmałżonków i przedstawiając klientom niepodważalne dowody.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat biura detektywistycznego lub działania prywatnego detektywa z Łodzi, zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 27 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 18 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Kancelaria Radcy Prawnego — Dawid Rzeski to miejsce stworzone przez specjalistę z dużym doświadczeniem. Uzyskasz tam profesjonalne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Ponadto możesz liczyć również na reprezentację w sądzie, sporządzanie ugód oraz przeprowadzanie mediacji. Jeżeli mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego, oferta tej kancelarii jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawo kanoniczne »

  Współpracę z Kancelarią Kanoniczną Dawid Niemczycki mogą nawiązać osoby, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w postępowaniu związanym ze stwierdzeniem nieważności związku małżeńskiego. Doświadczeni prawnicy udzielają porad prawnych w zakresie prawa kanonicznego klientów z różnych regionów Polski. Biura kancelarii znajdują się w kilkunastu miastach, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Przemyśl, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Gniezno, Poznań, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Sandomierz, Kielce, Bielsko-Biała oraz kilkunastu innych największych miastach Polski. Konsultacje realizowane są po szczegółowym przeanalizowaniu konkretnej sprawy, co pozwala oszacować szansę na uzyskanie pożądanego wyroku.

  Wśród oferowanych przez Kancelarię Kanoniczną Dawid Niemczycki usług można znaleźć redagowanie pism procesowych. Prawnicy prawa kanonicznego w imieniu klienta opracowują niezbędne wnioski lub skargi i przedstawiają je stosownym podmiotom kościelnym lub organom administracji publicznej. Kontakt z urzędami jest potrzebny między innymi z uwagi na udostępnianie danych osobowych, które trzeba wykorzystać na procesie.

  Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki wspiera swoich klientów również w przypadku apelacji do sądów biskupich wyższej instancji. Sporządza takie pisma jak: apelacja i poparcie apelacji, czyli jej uzasadnienie.

  Data dodania: 04 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Buty do ślubu »

  Czym odznaczają się wysokiej jakości damskie buty do ślubu? Po pierwsze są wygodne niezależnie od tego jak długo są noszone. Do tego charakteryzuje je piękny, ponadczasowy wygląd. Tylko takie buty wypuszcza na rynek marka Anniel. Jest produkowane przez rodzinną firmę od lat działającą we włoskiej Montebellunie. Dobrze wiedzieć, że opisywane buty ślubne są szyte ręcznie i idealnie dopasowują się do stóp. Co równie ważne, na każdym etapie powstają z użyciem ekologicznych metod. Gdzie można kupic to świetne obuwie? Dostępne są w ofercie sklepu internetowego KAFKA KONCEPT. Tak jak i estetyczne i trwałe baleriny, obcasy, szereg innych propozycji damskich i dziecięcych. Jeśli szukasz butów ślubnych już dziś odwiedź stronę kafkaconcept. pl.

  Data dodania: 07 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Zastanawiasz się, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. Zapewniamy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w sprawach kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Opierając się na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni szczegółowo, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów obejmujących kredyty frankowe. Doskonała znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych pozwala nam zapewnić całościową, rzetelną oraz skuteczną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz prestiżowymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na pytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szerszeń | Kancelaria Prawnicza | Adwokat Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Adwokat studiował prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m. in. kompleksowego doradztwa prawnego, przygotowywania i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu zadowalających wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat oferuje pełne zaangażowanie w każdą sprawę oraz profesjonalizm. Kancelaria adwokacka współpracuje z różnymi prawnikami z całego kraju, co umożliwia występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na terenie całej Polski.

  Data dodania: 03 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Szczecin | Kancelaria Marcina Walczaka »

  Radca Prawny Marcin Walczak zajmuje się pomocą prawną przedsiębiorców i instytucji pozarządowych, m. in. fundacje i stowarzyszenia, a także podmiotów instytucjonalnych. Profesjonalny prawnik współpracuje też z klientami prywatnymi. Kancelaria prawna znajduje się w mieście Szczecin. Działalność Marcina Walczaka obejmuje zarówno stałą obsługę prawną, jak i jednorazową pomoc prawną. Kompetentny radca prawny udziela porad i konsultacji z różnych gałęzi prawa, sporządza i opiniuje projekty umów zawieranych przez klientów, radzi w bieżących kwestiach korporacyjnych i wiele więcej. W każdym wymagającym tego przypadku prawnik współpracuje z notariuszem, ustalając, konsultując i przygotowując konieczne dokumenty oraz ze specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego, zajmującymi się tematami podatkowymi, finansowymi i księgowymi. Kancelaria prawna z miasta Szczecin specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Poznaj szczegóły na stronie internetowej. Radca prawny w przypadku zainteresowania pomocą prawną zachęca do kontaktu telefonicznego. Kancelaria prawna działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Prawnik przyjmuje klientów zarówno z miasta Szczecin, jak również okolic.

  Data dodania: 31 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: