Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria adw. Paweł Marchewka »

  Paweł Marchewka to prawnik specjalizujący się w sprawach upadłościowych, który od lat zajmuje się pomocą osobom potrzebującym pomocy prawnej. Przeanalizuje Twoją sprawę i podejmie odpowiednie kroki. Jeśli znalazłeś się w ciężkim położeniu wymagający profesjonalnej pomocy lub porady prawnej skontaktuj się z kancelaria adw. Pawła Marchewki.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski »

  Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych działalności organizacyjnej podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Pomożemy Ci uporać się z każdym problemem. Klienci nie muszą się martwić i poświęcać więcej czasu na zbieranie informacji. Nasz prawnik i adwokaci zapewniają wszystko, czego potrzebujesz. Nasi prawnicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym rozwiązywaniu problemów prawnych. Kancelaria jest gotowa zająć się najbardziej nieprzewidywalnymi sprawami.

  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Gliwicach »

  Nasza kancelaria adwokacka Gliwice od dawna ugruntowała swoją pozycję wyłącznie z pozytywnej strony i udowodniła, że słusznie można ją uznać za dobrego i niezawodnego partnera. Pracownicy firmy tacy jak prawnik i adwokat świadczą obszerną listę wszelkiego rodzaju usług prawnych, pomogą rozwiązać sprawy arbitrażu i sądów polubownych, upadłości, jak również realizują sprawnie i zgodnie z wszelkimi dokumentami regulacyjnymi i prawnymi obrót nieruchomościami, ściąganie aktywów finansowych od dłużników. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Zgierz »

  Adwokat Maciej Migus zaprasza do zapoznania się z ofertą prawną swojej Kancelarii Adwokackiej ze Zgierza. W ramach usług adwokat zapewnia pomoc i obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego, odszkodowań, prawa administracyjnego, windykacji i egzekucji.

  Adwokat ze Zgierza zapewnia profesjonalną pomoc prawną w stosunku do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a także fundacji i stowarzyszeń. W ramach usług przedsiębiorcy mogą skorzystać z prawnej obsługi i pomocy z zakresu prawa gospodarczego.

  Zapraszamy serdecznie do zaglądania na stronę www, a także do kontaktu z adwokatem ze Zgierza, przyjmującym w Kancelarii Adwokackiej przy ul. Andrzeja Struga 23.

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Komornicza nr XIX w Gdańsku »

  Komornik Sądowy Michał Opalski posiada kancelarię tuż obok Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ przy ul Piekarniczej. Komornik jest funkcjonariuszem publicznym i realizuje swoje ustawowe zadania ściśle określone w polskim prawie między innymi: zabezpieczenie roszczeń, sporządzanie protokołów stanu faktycznego jak też mnóstwo innych. W postępowaniach egzekucyjnych i zabezpieczających wszystkie czynności wykonuje osobiście. Każdy wierzyciel ma zapewniony wybór komornika na obszarze działania sądu apelacyjnego. Oprócz tego na stronie internetowej komornik-gdansk. com umieszczone są pytania oraz odpowiedzi na najczęściej wymieniane przez petentów pytania, a także potrzebne dokumenty.

  Data dodania: 29 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne - Dariusz Korganowski »

  Detektyw Dariusz Korganowski z Łodzi, zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą usług swojego biura Top Detektyw. Główną zaletą działań prywatnego detektywa jest dyskrecja i rzetelna pomoc poparta wieloletnim doświadczeniem.

  Klienci mogą skorzystać z pomocy detektywa w przypadku podejrzenia o zdradę małżeńską, oszustwa finansowe, stalking, porwanie, a nawet uzależnienie od narkotyków. Prywatny detektyw zapewnia profesjonalną pomoc, która w wielu przypadkach okazuje się nieoceniona.

  Dariusz Korganowski z biura detektywistycznego Top Detektyw Łódź, jest także autorem książki pod tytułem "Jak zdradzają Polacy". Prywatny detektyw specjalizuje się w sprawach związanych ze zdradami, odkrywając tajemnice współmałżonków i przedstawiając klientom niepodważalne dowody.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat biura detektywistycznego lub działania prywatnego detektywa z Łodzi, zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 27 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 18 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Kancelaria Radcy Prawnego — Dawid Rzeski to miejsce stworzone przez specjalistę z dużym doświadczeniem. Uzyskasz tam profesjonalne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Ponadto możesz liczyć również na reprezentację w sądzie, sporządzanie ugód oraz przeprowadzanie mediacji. Jeżeli mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego, oferta tej kancelarii jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawo kanoniczne »

  Współpracę z Kancelarią Kanoniczną Dawid Niemczycki mogą nawiązać osoby, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w postępowaniu związanym ze stwierdzeniem nieważności związku małżeńskiego. Doświadczeni prawnicy udzielają porad prawnych w zakresie prawa kanonicznego klientów z różnych regionów Polski. Biura kancelarii znajdują się w kilkunastu miastach, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Przemyśl, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Gniezno, Poznań, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Sandomierz, Kielce, Bielsko-Biała oraz kilkunastu innych największych miastach Polski. Konsultacje realizowane są po szczegółowym przeanalizowaniu konkretnej sprawy, co pozwala oszacować szansę na uzyskanie pożądanego wyroku.

  Wśród oferowanych przez Kancelarię Kanoniczną Dawid Niemczycki usług można znaleźć redagowanie pism procesowych. Prawnicy prawa kanonicznego w imieniu klienta opracowują niezbędne wnioski lub skargi i przedstawiają je stosownym podmiotom kościelnym lub organom administracji publicznej. Kontakt z urzędami jest potrzebny między innymi z uwagi na udostępnianie danych osobowych, które trzeba wykorzystać na procesie.

  Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki wspiera swoich klientów również w przypadku apelacji do sądów biskupich wyższej instancji. Sporządza takie pisma jak: apelacja i poparcie apelacji, czyli jej uzasadnienie.

  Data dodania: 04 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Buty do ślubu »

  Czym odznaczają się wysokiej jakości damskie buty do ślubu? Po pierwsze są wygodne niezależnie od tego jak długo są noszone. Do tego charakteryzuje je piękny, ponadczasowy wygląd. Tylko takie buty wypuszcza na rynek marka Anniel. Jest produkowane przez rodzinną firmę od lat działającą we włoskiej Montebellunie. Dobrze wiedzieć, że opisywane buty ślubne są szyte ręcznie i idealnie dopasowują się do stóp. Co równie ważne, na każdym etapie powstają z użyciem ekologicznych metod. Gdzie można kupic to świetne obuwie? Dostępne są w ofercie sklepu internetowego KAFKA KONCEPT. Tak jak i estetyczne i trwałe baleriny, obcasy, szereg innych propozycji damskich i dziecięcych. Jeśli szukasz butów ślubnych już dziś odwiedź stronę kafkaconcept. pl.

  Data dodania: 07 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: