Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Art Music Digipacki Ekopacki »

  Chcesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która podejmuje się tłoczenia płyt CD i DVD? Koniecznie skorzystaj z oferty Art Music, legitymującą się ponad 20-letnim doświadczeniem. Oprócz wsparcia branży muzycznej zajmujemy się także przygotowywaniem profesjonalnych materiałów reklamowych w naszej drukarni cyfrowej, takie jak wizytówki, plakaty, ulotki, kalendarze czy opakowania na dyski. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Polecane filmy »

  Świat filmów zmienia się błyskawicznie. To bardzo dynamiczna dziedzina artystyczna. W dorobku filmów jest wiele produkcji, które nigdy się nie starzeją, mimo że wciąż przybywają nowe filmy. Samemu jest ciężko połapać się w tym, co obecnie jest warte obejrzenia i polecenia znajomym i rodzinie. Nasza strona ułatwi Wam życie. Znajdziecie na niej top 10 najczęściej oglądanych filmów, filmy najnowsze, starsze i całkiem old – ponadczasowe i wieczne. Wybór jest bardzo duży. Można przebierać w przeróżnych gatunkach, od filmów przygodowych, horrorów, przez biograficzne, animowane, do dramatów, psychologicznych, z obrazem wojny w tle, po romanse i komedie a la romanse. Każdy na pewno znajdzie coś, co można obejrzeć wieczorem lub w weekend. Strona jest doskonale zbudowana. Znajdują się na niej kategorie filmów i drobiazgowe opisy. Z nami łatwiej wejść w świat filmu i zdecydować, co najlepiej obejrzeć. Szybko staniecie się specjalistami filmowymi, którzy znają się na filmie i polecają innym – najlepsze produkcje filmowe.

  Data dodania: 04 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Zielona Góra »

  W fotografii nie chodzi tylko o idealny uśmiech, idealną pozę, ani nawet w dopasowanym kolorze ubrania. To twoje radości i zmagania. Śmiech i łzy. To Twoje codzienne chwile, miłość, którą dzielisz, a także wielkie wydarzenia, które razem świętujecie. To te wszystkie prawdziwe rzeczy, za którymi będziesz tęsknić, dopóki nie zatrzymamy tych chwil i nie zobaczymy na Twoich zdjęciach, jak wyjątkowe i znaczące jest Twoje życie. Jestem fotografem z Zielonej Góry, zapraszam Ciebie na sesje portretowe, kobiece, wizerunkowe, ciążowe, rodzinne i… takie, jakie sobie wymarzysz. Zajrzyj do mojego portfolio!

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf wnętrz Gdańsk »

  Robienie zdjęć jest sztuką zatrzymywania kadrów przy optymalnie dopasowanym świetle. Jednak ta sztuka ma kilka różnych dyscyplin, w związku z czym właśnie pragnę zaprezentować moją specjalizację, jaką jest fotografia nieruchomości Gdynia. Jako fotograf wnętrz Gdańsk realizuję zlecenia na robienie fotografii budynków mieszkalnych jak i również lokali komercyjnych. Dzięki mojej pracy, właściciele obiektów mogą wyjść z konkurencyjną ofertą sprzedaży albo wynajmu lokalu. Ponadto zdjęcia nieruchomości Gdańsk wykonuję w celu zaprezentowania oferty biznesowej Klienta. Zachęcam do współpracy właścicieli lokali użytkowych, sklepów, mieszkań, czy też hoteli. Zapewniam doskonałą jakość oraz ciekawe podejście do fotografowanych kadrów.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dom pogrzebowy Nekropolis »

  Nowoczesny dom pogrzebowy z ogromną tradycją działający w branży pogrzebowej od roku 1990. Rodzinne przedsiębiorstwo stawiające sobie za cel najwyższą jakość obsługi klienta z zachowaniem należytego szacunku oraz godności, podczas kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej. W ofercie zakładu znajdziesz zarówno organizację ceremonii tradycyjnych z trumną jak i nowoczesnej formy pochówku jaką jest kremacja z urną. Zakład dysponuje nowoczesnymi karawanami oraz prywatną kaplicę, gwarantującą godne pożegnanie swoich bliskich.

  Data dodania: 05 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Po Drugiej Stronie Blog blog funeralny »

  Blog o tematyce pogrzebowej, na którym dla swoich czytelników autor przygotował artykuły między innymi z informacjami o przygotowywaniach i organizacji ceremonii pochówku tradycyjnego. Znajdziesz tu także porady z zakresu usług kamieniarskich i kremacji. Wszystkie informacje i porady autor opiera na swoim własnym doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w zakładzie pogrzebowym.

  Data dodania: 01 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zorganizuj pogrzeb - Informator funeralny »

  Portal informacyjny w postaci bloga poruszający ciężkie tematy dotyczące branży pogrzebowej. Serwis maa na celu dostarczenia jak największej ilości rzetelnych informacji swoim odbiorcom. W artykułach znajdziesz wszystkie niezbędne informacje między innymi o międzynarodowym transporcie zwłok, organizacji ceremonii pogrzebowej, oraz wiele cennych wskazówkę, na co zwrócić uwagę wybierając zakład pogrzebowy.

  Data dodania: 29 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. »

  Firma tezeusz. pl zajmuje się internetową i stacjonarną sprzedażą używanych książek oraz skupem książek. W asortymencie antykwariatu znajdują się m. in. książki dla dzieci,  audiobooki, literatura piękna, literatura popularna, literatura faktu, książki obcojęzyczne, bajki oraz baśnie, poradniki, ebooki, komiksy oraz czasopisma, podręczniki dla szkół podstawowych i średnich, książki podróżnicze.

  Data dodania: 11 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik pogrzebowy »

  Poradnik pogrzebowy mający na celu dostarczanie rzetelnych, aktualnych oraz przydatnych informacji ułatwiających wszystkim przebycie tej ciężkiej drogi, jaką jest strata bliskiej osoby, oraz organizacja ceremonii i dopełnienie formalności urzędowych z tym związanych. Znajdziesz tu informacje o zakładach pogrzebowych, które uproszczać ci wybór odpowiedniego domu pogrzebowego.

  Data dodania: 25 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakład usług pogrzebowych Haron Sochaczew »

  Dom pogrzebowy z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej oferuje kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych wraz z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności. W ofercie zakładu znajdziesz też szeroką gamę trumien, urn oraz akcesoriów funeralnych. Misją zakładu jest niesienie niezbędnej pomocy wszystkim pogrążonym w żałobie

  Data dodania: 23 08 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: