Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotograf wnętrz Gdańsk »

  Robienie zdjęć jest sztuką zatrzymywania kadrów przy optymalnie dopasowanym świetle. Jednak ta sztuka ma kilka różnych dyscyplin, w związku z czym właśnie pragnę zaprezentować moją specjalizację, jaką jest fotografia nieruchomości Gdynia. Jako fotograf wnętrz Gdańsk realizuję zlecenia na robienie fotografii budynków mieszkalnych jak i również lokali komercyjnych. Dzięki mojej pracy, właściciele obiektów mogą wyjść z konkurencyjną ofertą sprzedaży albo wynajmu lokalu. Ponadto zdjęcia nieruchomości Gdańsk wykonuję w celu zaprezentowania oferty biznesowej Klienta. Zachęcam do współpracy właścicieli lokali użytkowych, sklepów, mieszkań, czy też hoteli. Zapewniam doskonałą jakość oraz ciekawe podejście do fotografowanych kadrów.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Zielona Góra »

  W fotografii nie chodzi tylko o idealny uśmiech, idealną pozę, ani nawet w dopasowanym kolorze ubrania. To twoje radości i zmagania. Śmiech i łzy. To Twoje codzienne chwile, miłość, którą dzielisz, a także wielkie wydarzenia, które razem świętujecie. To te wszystkie prawdziwe rzeczy, za którymi będziesz tęsknić, dopóki nie zatrzymamy tych chwil i nie zobaczymy na Twoich zdjęciach, jak wyjątkowe i znaczące jest Twoje życie. Jestem fotografem z Zielonej Góry, zapraszam Ciebie na sesje portretowe, kobiece, wizerunkowe, ciążowe, rodzinne i… takie, jakie sobie wymarzysz. Zajrzyj do mojego portfolio!

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dom pogrzebowy Nekropolis »

  Nowoczesny dom pogrzebowy z ogromną tradycją działający w branży pogrzebowej od roku 1990. Rodzinne przedsiębiorstwo stawiające sobie za cel najwyższą jakość obsługi klienta z zachowaniem należytego szacunku oraz godności, podczas kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej. W ofercie zakładu znajdziesz zarówno organizację ceremonii tradycyjnych z trumną jak i nowoczesnej formy pochówku jaką jest kremacja z urną. Zakład dysponuje nowoczesnymi karawanami oraz prywatną kaplicę, gwarantującą godne pożegnanie swoich bliskich.

  Data dodania: 05 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Po Drugiej Stronie Blog blog funeralny »

  Blog o tematyce pogrzebowej, na którym dla swoich czytelników autor przygotował artykuły między innymi z informacjami o przygotowywaniach i organizacji ceremonii pochówku tradycyjnego. Znajdziesz tu także porady z zakresu usług kamieniarskich i kremacji. Wszystkie informacje i porady autor opiera na swoim własnym doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w zakładzie pogrzebowym.

  Data dodania: 01 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zorganizuj pogrzeb - Informator funeralny »

  Portal informacyjny w postaci bloga poruszający ciężkie tematy dotyczące branży pogrzebowej. Serwis maa na celu dostarczenia jak największej ilości rzetelnych informacji swoim odbiorcom. W artykułach znajdziesz wszystkie niezbędne informacje między innymi o międzynarodowym transporcie zwłok, organizacji ceremonii pogrzebowej, oraz wiele cennych wskazówkę, na co zwrócić uwagę wybierając zakład pogrzebowy.

  Data dodania: 29 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. »

  Firma tezeusz. pl zajmuje się internetową i stacjonarną sprzedażą używanych książek oraz skupem książek. W asortymencie antykwariatu znajdują się m. in. książki dla dzieci,  audiobooki, literatura piękna, literatura popularna, literatura faktu, książki obcojęzyczne, bajki oraz baśnie, poradniki, ebooki, komiksy oraz czasopisma, podręczniki dla szkół podstawowych i średnich, książki podróżnicze.

  Data dodania: 11 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik pogrzebowy »

  Poradnik pogrzebowy mający na celu dostarczanie rzetelnych, aktualnych oraz przydatnych informacji ułatwiających wszystkim przebycie tej ciężkiej drogi, jaką jest strata bliskiej osoby, oraz organizacja ceremonii i dopełnienie formalności urzędowych z tym związanych. Znajdziesz tu informacje o zakładach pogrzebowych, które uproszczać ci wybór odpowiedniego domu pogrzebowego.

  Data dodania: 25 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakład usług pogrzebowych Haron Sochaczew »

  Dom pogrzebowy z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej oferuje kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych wraz z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności. W ofercie zakładu znajdziesz też szeroką gamę trumien, urn oraz akcesoriów funeralnych. Misją zakładu jest niesienie niezbędnej pomocy wszystkim pogrążonym w żałobie

  Data dodania: 23 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Portal pogrzebowy Mementis »

  Portal funeralny, którego misją jest prezentacja zakładów pogrzebowych oraz firm świadczących wszelkiego rodzaju usługi związane z pochówkiem na terenie całego kraju. Celem serwisu jest przekazywanie przydatnych, rzetelnych informacji oraz opinii o firmach. Dzięki katalogowi firm osoby poszukujące odpowiedniego usługodawcy mają możliwość znalezienie tu takiego, który spełni ich wszystkie oczekiwania. Serwis zawiera tylko firmy wykazujące się najwyższą jakością oraz profesjonalizmem w zakresie świadczonych usług.

  Data dodania: 26 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Róża »

  Zakład pogrzebowy działający na terenie Gdańska, wyróżniający się ogromnym doświadczeniem tworzących go pracowników. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta oraz otoczeniu go potrzebnym w trudnych chwilach wsparciem zakład otrzymuje wiele pozytywnych opinii. Personel dostępny jest dla swoich klientów przez całą dobę. Firma świadczy kompleksowe usługi oraz organizację ceremonii pogrzebowych. Pracownicy służą swoją pomocą także w przypadku dopełnienia formalności związanych ze śmiercią bliskich jak i samą organizacją pochówku.

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady pogrzebowe - wyszukiwarka »

  Serwis informacji pogrzebowej mający na celu w intuicyjny i prosty sposób dostarczać danych teleadresowych zakładów świadczących usługi pogrzebowe, działających w dogodnej dla Ciebie lokalizacji na terenie całego kraju. Dzięki wyszukiwarce znajdziesz w prosty sposób interesująca Cię firmę z sektora branży pogrzebowej. Każda wizytówka firmy zawiera aktualne oraz stale moderowane dane, dzięki czemu w szybki i wygodny dla Ciebie sposób możesz się z nimi skontaktować.

  Data dodania: 21 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: