Komputery i Informatyka Kategoria: Komputery i Informatyka

Komputery i Informatyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Bateria do laptopów sklep - akcesoriamarket.pl »

  AkcesoriaMarket to znany i ceniony sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości części i akcesoria do laptopów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło poznać potrzeby klientów, co widać w doskonale przygotowanej ofercie: nie tylko produktów, ale również usług serwisowych. AkcesoriaMarket to sklep online, który oferuje i dostarcza niezbędne akcesoria do laptopów najwyższej jakości.

  Data dodania: 18 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Streamsoft opinie - ekspert.biz »

  Grupa Ekspert już od przeszło 25 lat dostarcza swoim konsumentom wysokiej jakości systemy informatyczne dla firm. Każdy konsument może liczyć na indywidualne podejście i ofertę dopasowaną do jego potrzeb. Ekspert proponuje także profesjonalne aplikacje dla przedstawicieli handlowych, jak i pełne oprogramowanie logistyczne. Oprogramowanie dostosowane do potrzeb konkretnego użytkownika przekłada się na realne korzyści dla jego przedsiębiorstwa: pozwala na zwiększenie wydajności pracy oraz zmniejszenie kosztów codziennej działalności. Autorskie aplikacje pozwalają na wprowadzenie rozwiązań doskonale zaspokajających wymagania konkretnych użytkowników oraz wypełniają lukę na rynku ogólnodostępnych programów biznesowych. Zespół Ekspert tworzy ponad 60 specjalistów z różnych branż z szeroką wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, którzy każdego dnia wykorzystują je po to, aby wspierać dynamiczny rozwój biznesu współpracujących z nimi konsumentów.

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy, aplikacja mobilna - Rewardo »

  We własnym biznesie cały czas najważniejsza jest bardzo dobra promocja oraz właściwa komunikacja oferty odbiorcom. Zrealizowanie takowych wymagań przy stosowaniu nowoczesnych programów lojalnościowych ma przełożenie na imponującą liczbę klientów. Dlatego warto skorzystać z ultranowoczesnych udogodnień w tym zakresie i wykorzystać idealną aplikacją lojalnościową Rewardo co przekłada się na wymierne zyski między innymi: pozyskanie nowych klientów, rozpoznawalność marki na rynku oraz ogrom innych. Rewardo idealnie sprawdzi się w różnorakich gałęziach biznesowych takich jak: lodziarnie, beauty i dużo innych. Wszelkie niezbędne informacje na temat aplikacji Rewardo zamieszczone są na stronie internetowej rewardoapp. com.

  Data dodania: 16 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pakiet microsoft office - existo.pl »

  Przedsiębiorstwo Existo jest partnerem firmy Microsoft. Zapewniają klientom nowoczesne rozwiązania związane z zarządzaniem i usprawnianiem działań biurowych. W ofercie mają pakiet Microsoft 365, który zawiera m. in. SharePoint, Teams, OneDrive. Pocztę. Poza tym liderzy wybrać mogą system CRM Dynamics 365, Power BI, RODO lub Microsoft Azure. Zespół Existo gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, kompleksową obsługę powdrożeniową, pomoc podczas opcjonalnych problemów z systemem CRM, szybkie wdrążenie pakietu aplikacji.

  Data dodania: 26 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Studio-prezentacji.pl - Szkolenie PowerPoint »

  Jako firma Studio Prezentacji dostarczamy profesjonalnie przygotowane szkolenia z tworzenia prezentacji w PowerPoincie. Nasze kursy dla początkujących pozwolą Ci na sprawne wykonanie projekcji od podstaw, bez tracenia czasu na radzenie sobie z problemami, na jakie zwykle napotykają laicy. Kursy zaawansowane pomogą Ci wydobyć z programu zupełnie nową jakość. Będziesz mógł wykreować własny, niespotykany wcześniej styl, ponieważ poznasz nieszablonowe sposoby wykorzystania eksperckich funkcjonalności. Przeprowadzone przez nas szkolenie z programu PowerPoint to inwestycja w Twoją karierę na każdym szczeblu, w świecie, w którym kluczowa jest umiejętność odpowiedniego wyeksponowania zebranych danych.

  Data dodania: 02 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony internetowe - sprawnystart.pl »

  Sprawny Start to projekt dedykowany małym firmom i osobom prywatnym, umożliwiający szybką budowę tanich stron www,  w oparciu o gotowe szablony. W ramach usługi oferowany jest intuicyjny panel zarządzania (w tym nieograniczona liczba podstron) oraz w ramach pakietu hostingowego darmowy certyfikat SSL i bezpłatna domena. Dostępne szablony zostały dostosowane do obsługi urządzeń mobilnych.

  Data dodania: 31 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Laptop Serwis Wrocław »

  Firma iTech oferuje naprawy systemu Windows gdy pojawiają się komunikaty błędu na niebieskim tle, hdd not found, sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność lub operating system not found. iTech Laptop Serwis Wrocław oferuje usługi takie jak naprawa płyty głównej laptopa, naprawa laptopa po zalaniu cieczą, wymiana ekranu/matrycy laptopa wymiana klawiatury, wymiana touchpada inaczej gładzika, a także wymiana obudowy laptopa, czyszczenie z kurzu laptopa oraz wymiana nagrywarki dvd.

  Data dodania: 30 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie, projektowanie, zakładanie stron www »

  Tworzenie stron internetowych wymaga potężnego zespołu specjalistów - projektantów, programistów oraz kierowników projektów. Wszystkie nasze prace opracowujemy od podstaw, bez korzystania z gotowych szablonów i rozwiązań. Każdy projekt strony jest rysowany ręcznie przez naszego projektanta, następnie strona jest opracowywana - layout, programowanie i podłączenie. Nasza firma oferuje pełen zakres usług związanych z rozwojem, promocją i obsługą witryn. Zakładanie stron internetowych to główna specjalizacja naszego studia internetowego, dlatego wiemy najlepiej, jak szybko i skutecznie wprowadzić Twoją firmę do sieci.

  Data dodania: 27 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • computerbest.pl - pozycjonowanie Świętochłowice »

  Zajmujemy się pozycjonowaniem w Świętochłowicach. Od dawna zajmujemy się przygotowaniem słów kluczowych dopasowanych do treści strony internetowej naszego klienta. Pozycjonujemy wszystkie rodzaje stron. Mogą to być pojedyncze strony wizytówki jak i rozbudowane serwisy. Bez problemów zajmiemy się również pozycjonowaniem sklepów internetowych. Zgłoście się do nas, a my wszystko bardzo szybko opracujemy i przedstawimy Wam taką strategię, jaka dla Waszej strony internetowej jest najlepsza. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Backlink24 »

  BackLink24 to serwis, który udostępnia Klientom różnorodną ofertę usług w ramach pozycjonowania stron internetowych. Oferta BackLink24 obejmuje serię świadczeń, zarówno wykorzystywanych od dawna jak i rozwiązań nowatorskich, przy wsparciu których wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania będzie bardzo wyraźny. Bez względu na wcześniej podejmowane prace, których celem była reklama w sieci skorzystanie z usług BackLink24 to gwarancja osiągnięcia naprawdę widocznych efektów. Wszystkie zaproponowane pakiety zostały szczegółowo stworzone, aby stanowiły swoistą odpowiedź na potrzeby oraz oczekiwania potencjalnych Zleceniodawców. Zestawienie szczegółowej analizy wymogów z fachowością, doświadczeniem i profesjonalnie przygotowanym zapleczem technicznym to elementy, które składają się na doskonałą jakość usług, co dla BackLink24 jest bardzo ważne, a ponadto jest kluczem do uzyskania uznania Klientów. Wspomnieć trzeba także, iż każdy Klient dokonując zakupu w serwisie BackLink24 jest indywidualnie obsługiwany, a kontakt mailowy albo telefoniczny to podstawa do skonkretyzowania szczegółów usługi.

  Data dodania: 19 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery i Informatyka

Komputery i Informatyka - nowa podkategoria:

Nazwa: