Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gdańskie Szkoły Medyczne Szkoła Policealna »

  Szkoły Policealne dla dorosłych w Gdańsku składają się z trzech jednostek - Gdańskich Szkół Medycznych, Studium Farmaceutycznego oraz Studium Administracji. Do udziału w naborze mogą przystąpić absolwenci szkół średnich (w tym osoby, które nie posiadają matury), które dodatkowo otrzymały od lekarza zaświadczenie o braku jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonywania wybranego zawodu. Kształcenie w zależności od kierunku trwa do 2. 5 roku, w tym 4 do 6 praktyk w zawodzie odbywających się pod okiem specjalistów.

  Data dodania: 22 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Bytomiu »

  Marzysz o nauce prowadzenia samochodu? Chcesz czuć się za kierownicą? Witamy na kursach na których zdobędziesz umiejętności stabilnej jazdy. Nie musisz już szukać, która szkoła jazdy bytom jest najlepsza - zespół specjalistów otwiera przed Tobą drzwi. Nasza szkoła jazdy zaprasza wszystkich, którzy chcą odbyć szkolenie w ramach programu szkolenia kierowców. Przede wszystkim zatrudniamy doświadczonych specjalistów z zakresu podstaw prawa drogowego. To oni uczą teorii w naszej szkole jazdy. Zapraszamy na kurs prawa jazdy bytom.

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży »

  Kursy dla kierowników sprzedaży w naszej szkole profesjonalnej sprzedaży pomagają usystematyzować podejście do sprzedaży, przestudiować wszystkie etapy od pierwszego kontaktu z klientem do zawarcia umowy. Program kursu jest skonstruowany w taki sposób, że znaczną część czasu zajmują ćwiczenia szkoleniowe, analiza praktycznych przypadków i rozwijanie umiejętności. Praktyczne przykłady i ćwiczenia dobierane są do obszaru, w którym studenci pracują lub planują pracę, co pozwala zrozumieć ich mocne strony i pracować nad słabościami.

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla dzieci online - paroli.pl »

  Szkoła języków obcych Paroli specjalizuje się w prowadzeniu lekcji online. Studenci mogą korzystać z zajęć z lektorem polskim lub native speakerem. Paroli umożliwia naukę języka niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego, oraz przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych (IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL, certyfikaty biznesowe m. in. TOLES czy BEC).  Lekcje prowadzone są indywidualnie lub w grupach.

  Data dodania: 04 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra Warszawa Wilanów - niepubliczne anglojęzyczne »

  Zapisz swoje dziecko do przedszkola Zebra w Wilanowie, Warszawa. Przedszkole z językiem angielskim w Warszawie to niezwykła oferta nauki języka angielskiego i wstęp do edukacji muzycznej już od najmłodszych lat. Przedszkole językowe, Wilanów, Warszawa, jest niezwykle cenione za doskonałe podejście do dzieci w kwestii nauki języka obcego. W przedszkolu z językiem angielskim w Warszawie dziecko zyska szansę na zdobycie najlepszych podwalin pod przyszłą szkolną edukację. Być może wychowasz przyszłego muzyka z pomocą przedszkola.

  Data dodania: 22 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Badania dla kierowców - ABC Szkolenia »

  Ponad dziesięć lat swoją działalność rozpoczęła firma ABC Szkolenia. Znajdziesz u nas oprócz możliwości zdobycia uprawnień na pojazdy, kompleksowe badania lekarskie dla kierowców. Przeprowadzamy je w naszym ośrodku lub placówce zdrowia, mając na uwadze wszystkie ważne kwestie. Badania są szczegółowe, przeprowadzane przez doświadczonego lekarza.

  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Nowe przedszkola »

  Interesują Cię nowe przedszkola i chcesz wysłać swoje dziecko do takiej placówki? Polecamy serwis Przedszkola. edu. pl, na łamach którego stale informujemy o powstających przedszkolach. Możesz sprawdzić szczegółową ofertę każdej placówki. Dzięki temu dowiesz się, jaki jest program nauczania danego przedszkola, czym charakteryzuje się dany obiekt i jakie zajęcia są prowadzone. Co bardzo istotne, każde przedszkole w naszej bazie ma przypisany system oceniania. Wobec tego możesz zapoznać się z opiniami innych rodziców na temat danego miejsca. To sprawi, że upewnisz się co do renomy i poziomu przedszkola, do którego chcesz zapisać swoje dziecko. Odwiedzając nasz serwis, zyskasz o wiele więcej niż tylko możliwość wyboru przedszkola. Publikujemy mnóstwo artykułów, w których dzielimy się wiedzą na temat wychowania dziecka i jego rozwoju. Pełnimy także funkcję informacyjną, poprzez dostarczanie najważniejszych wiadomości na temat wychowania dzieci. Patronujemy różnym wydarzeniom oraz organizujemy część z nich.

  Data dodania: 23 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe - Multilingua.edu.pl »

  Nauka języka obcego zaczyna się na zasadzie ustnego antycypowania, co pozwala rozpocząć naukę w sposób naturalny, tak jak dzieci wcześniej zaczęły poznawać swój język ojczysty. Słownictwo jest ćwiczone zgodnie z tematami najbardziej znanymi uczniom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasza szkoła językowa to szkolnictwo na najwyższym poziomie. Pracują dla nas najlepsi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu łatwo przyswoisz języki obce.

  Data dodania: 12 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Studia online,studia niestacjonarne,studia stacjonarne »

  Oprócz wykształcenia, studia stacjonarne na takich kierunkach jak psychologia, informatyka, dają ci zarządzanie ci korzyść poszerzenia horyzontów. Mieszkanie w nowym miejscu da Ci szansę na poznanie innej kultury. Zanurzenie się w nowym środowisku nauczy Cię wielu rzeczy i da możliwość doświadczenia rzeczy, których inaczej byś nie umiał. Możemy zaoferować fachowe porady i wskazówki, które pomogą Ci zdobyć dyplom. Jeśli nie masz pewności, co robić po ukończeniu studiów lub chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać studia, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 19 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac licencjackich »

  Dzięki naszej firmie możesz otrzymać pomoc w pisaniu prac licencjackich. Gwarantujemy unikalność pracy potwierdzoną raportem antyplagiatowym. Naszym
  klientom oferujemy możliwość rozłożenia płatności za nasze usługi na raty. Redaktorzy, którzy z nami współpracują posiadają wieloletnie doświadczenie w
  pisaniu prac. Pomagamy pisać prace z takich dziedzin m. in. jak zarządzanie, turystyka, marketing, politologia, historia, pedagogika, psychologia, pedagogika.
  Skorzystaj z naszych usług i dołącz go grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 01 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • EndoMasters Academy »

  Akademia to efekt współpracy zespołu trenerów rozwijających szkolenia endodontyczne od 20 lat, posiadających 25-letnią wiedzę z zakresu endodoncji. Ich doświadczenie oraz praktyczna nauka procedur zgodnych ze standardami światowymi sprawiają, że uczestnicy kończą szkolenia z nowymi umiejętnościami oraz odwagą, by nowoczesne schematy wprowadzić do swojej codziennej praktyki. Prowadzimy szkolenia o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu odpowiadamy na potrzeby lekarzy, tych mniej i bardziej doświadczonych. Trenerzy Akademii w swojej praktyce zawsze leczą kompleksowo i tak też chcą uczyć, dlatego w naszej ofercie oprócz endodoncji mikroskopowej każdy znajdzie coś dla siebie - od ergonomii pracy po resekcję wierzchołka zęba. Nauczymy Cię również jak odbudować ząb po leczeniu kanałowym z uwzględnieniem dodatkowych zabiegów chirurgicznych i ortodontycznych.

  Data dodania: 13 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: