Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła językowa Gliwice - clancity.pl »

  CLANcity to szkoła języka angielskiego z Gliwic, której siłą jest wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracowników. Szkoła oferuje bogaty pakiet edukacyjny oraz przemyślane programy nauczania skierowane nie tylko do zaawansowanych już uczniów, lecz także tych początkujących. Kursy od CLANcity kończą się również certyfikowanymi egzaminami. Nie czekaj i sprawdź dziś ich ofertę!

  Data dodania: 08 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • British School ICT - angielski dla firm Warszawa »

  Od wielu lat prowadzimy kursy językowe dla firm. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje najważniejsze języki obce, które są przydatne w biznesie. Nasza współpraca zarówno z instytucjami rządowymi i zagranicznymi korporacjami jest dowodem na to, że można nam zaufać. Jesteśmy otwarci na przebieg kursu, ponieważ nasze indywidualne nastawienie pozwala nam dostosować się do twoich potrzeb i wymagań. Po naszych szkoleniach rozmowy z partnerami biznesowymi lub zagranicznymi współpracownikami nie będzie sprawiały problemów. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 16 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • liceum Katowice »

  Odwiedź jak najszybciej prywatne licea w Katowicach i otwórz się na nowe możliwości juz na starcie. Nie czekaj na studia aby zmieniać swoje życie! Prowadzimy projekt PTP International i Erasmus+. Jesteśmy w certyfikowanym Edukacyjnym Laboratorium ECDL. Dodatkowo dla wszystkich uczniów klasy DP jest przewidziany interdyscyplinarny projekt Group 4.

  Data dodania: 07 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • prywatne przedszkole w Katowicach »

  Gdy szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka, sprawdź ofertę prywatnego przedszkola, Katowice. To innowacyjna instytucja, która pozwala dzieciom uczyć się j. angielskiego, muzyki, rytmiki, w przedszkolu są prowadzone zajęcia z plastyki. To opieka nad mową dziecka poprzez profilaktykę i terapię logopedyczną.

  Data dodania: 07 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • prywatna szkoła podstawowa Katowice »

  Prywatna szkoła podstawowa w Katowicach pielęgnuje ciekawość intelektualną, stymuluje rozwój osobisty i zachęca do krytycznego myślenia. Na kursy zaawansowane uczęszcza większy odsetek uczniów w niezależnych szkołach prywatnych niż w innych szkołach. Szkoły prywatne mają niski stosunek liczby uczniów do nauczycieli, co zachęca do bliskich kontaktów.

  Data dodania: 06 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • przetwarzanie wzrokowe »

  Działamy tak, aby pomóc każdemu osiągnąć to, co najlepsze. W Braingym, jako jedyni w Polsce, wzmacniamy umiejętności poznawcze, takie jak przetwarzanie wzrokowe podczas indywidualnych spotkań z certyfikowanym trenerem. Dbamy o to, aby nasi pracownicy zawsze stali na najwyższym poziomie. Zapraszamy do umówienia konsultacji.

  Data dodania: 04 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • DJI Academy Fly and Film - szkolenia dronowe »

  Nie zwlekaj, zdobądź licencję na drona już dziś i wzbij się w niebo! Fly and film oferuje szkolenia, dzięki którym będzie to łatwe. Czy szukasz ekscytującego nowego hobby lub chcesz tworzyć piękne wspomnienia uwiecznione zdjęciami w z powietrza, nie ma lepszego sposobu niż latanie dronem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi eksperci już czekają, aby móc dzielić się swoją wiedzą z Tobą!

  Data dodania: 13 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne Szkoła Policealna »

  Szkoły Policealne dla dorosłych w Gdańsku składają się z trzech jednostek - Gdańskich Szkół Medycznych, Studium Farmaceutycznego oraz Studium Administracji. Do udziału w naborze mogą przystąpić absolwenci szkół średnich (w tym osoby, które nie posiadają matury), które dodatkowo otrzymały od lekarza zaświadczenie o braku jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonywania wybranego zawodu. Kształcenie w zależności od kierunku trwa do 2. 5 roku, w tym 4 do 6 praktyk w zawodzie odbywających się pod okiem specjalistów.

  Data dodania: 22 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Bytomiu »

  Marzysz o nauce prowadzenia samochodu? Chcesz czuć się za kierownicą? Witamy na kursach na których zdobędziesz umiejętności stabilnej jazdy. Nie musisz już szukać, która szkoła jazdy bytom jest najlepsza - zespół specjalistów otwiera przed Tobą drzwi. Nasza szkoła jazdy zaprasza wszystkich, którzy chcą odbyć szkolenie w ramach programu szkolenia kierowców. Przede wszystkim zatrudniamy doświadczonych specjalistów z zakresu podstaw prawa drogowego. To oni uczą teorii w naszej szkole jazdy. Zapraszamy na kurs prawa jazdy bytom.

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży »

  Kursy dla kierowników sprzedaży w naszej szkole profesjonalnej sprzedaży pomagają usystematyzować podejście do sprzedaży, przestudiować wszystkie etapy od pierwszego kontaktu z klientem do zawarcia umowy. Program kursu jest skonstruowany w taki sposób, że znaczną część czasu zajmują ćwiczenia szkoleniowe, analiza praktycznych przypadków i rozwijanie umiejętności. Praktyczne przykłady i ćwiczenia dobierane są do obszaru, w którym studenci pracują lub planują pracę, co pozwala zrozumieć ich mocne strony i pracować nad słabościami.

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla dzieci online - paroli.pl »

  Szkoła języków obcych Paroli specjalizuje się w prowadzeniu lekcji online. Studenci mogą korzystać z zajęć z lektorem polskim lub native speakerem. Paroli umożliwia naukę języka niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego, oraz przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych (IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL, certyfikaty biznesowe m. in. TOLES czy BEC).  Lekcje prowadzone są indywidualnie lub w grupach.

  Data dodania: 04 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: