Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • LIK-Czarter »

  Oferujemy bogatą gamę jachtów pod czarter. Proponowane jachty wyposażone są w kompleksową obsługę techniczną i kapitana na pokładzie. Cennik zależy od terminu wynajmu i od rodzaju jachtu, mimo to ceny każdorazowo są bardzo niskie. Czarter bez patentu!

  Data dodania: 24 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs baristy Gdańsk »

  Firma Masters of Bartenders z Gdańska zajmuje się organizacją profesjonalnych kursów oraz eventów w sektorze gastronomicznym. Firma została utworzona przez pasjonatów z imponującym doświadczeniem zawodowym, nabytym w lokalach trójmiejskich z najwyższej klasy. Organizujemy różnorodne działania między innymi: kursy kelnerskie, warsztaty niecodziennych metod alternatywnego parzenia kawy jak też szereg innych. Prowadzone kursy są innowacyjne i skupiają się przede wszystkim na zajęciach praktycznych w autentycznym lokalu. Uczestnik ma sposobność nabyć wiedzę w realnych warunkach, korzystając z prawdziwych alkoholi, a nie zamienników zabarwionych sztucznie. Ponadto Masters of Bartenders po ukończeniu szkolenia udziela pomocy uczestnikom w napisaniu profesjonalnego CV jak też w znalezieniu pracy. Dzięki oryginalnym, niekonwencjonalnym oraz efektywnym metodom nauczania, uczestnicy po ukończenia szkolenia mogą bez przeszkód od razu podjąć pracę. Wszystkie dokładne informacje na temat bogatej oferty firmy Masters of Bartenders zamieszczone są na stronie internetowej kursygastronomiczne. pl.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Warszawa Mach - doszkalające jazdy »

  Ośrodek Kształcenia Kierowców Mach to środowisko w jakim masz możliwość odpowiednio przygotować się do testu na prawo jazdy kategorii B. U Nas możesz wykonać swój plan w atrakcyjnej cenie i bez zbędnych nerwów. Edukujemy jeździć autem, identycznym jaki natrafisz na teście w WORD. Mach to także miejsce w jakim możesz kupić dodatkowe godziny jazdy, dzięki jakim poczujesz się jeszcze pewniej za kierownicą. Dla kontrahentów, nie mających dużo wolnego czasu oferujemy nauki weekendowe bądź w trybie przyśpieszonym, jaki trwa około 15 dni. Jako jedni z nielicznych na rynku umożliwiamy naszym klientom płatność na raty. Na naszej witrynie www w zakładce Promocje możesz odnaleźć korzystne rabaty cenowe.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.prywatne-technikum.pl »

  Zapraszamy do elitarnego prywatnego technikum w Szczecinie. Nasza szkoła to miejsce przyjazne i bezpieczne. Oferujemy kandydatom dwa nowoczesne i przyszłościowe kierunki: architekturę krajobrazu oraz informatykę z e-sportem. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani pedagodzy o dobrym podejściu do uczniów i pasji do nauczania. Oferujemy wiele atrakcyjnych zajęć i kół zainteresowań do wyboru. Zadbamy tez o odpowiednie przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zachęcamy, aby odwiedzić naszą szkołę podczas dni otwartych.

  Data dodania: 26 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Giganciprogramowania.edu.pl - nauka programowania dla dzieci Rzeszów »

  Nauka programowania dla dzieci w Rzeszowie jest prowadzona przez naszą placówkę edukacyjną. Nasi wykwalifikowani nauczyciele są w stanie w bardzo przystępnej formie przekazać całą posiadaną wiedzę co sprawia, że jak najbardziej warto zdecydować się na naszą szkołę. Można na tego typu działaniu bardzo dużo zyskać i można być z takowego bardzo szczęśliwym. Tym samym warto wybrać naszą korzystną ofertę i czerpać z niej bardzo dużą radość i wiele poważnych korzyści. Prowadzimy bowiem zajęcia w taki sposób, aby zainteresować dzieci przekazywaną wiedzą.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edu Talent - pomoc w pisaniu prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich »

  Jeśli pilnie potrzebujesz napisać pracę magisterską i jesteś zainteresowany rozsądną ceną, jesteśmy do twojej dyspozycji. Oferujemy pisanie prac dyplomowych, pisanie prac licencjackich, jak również pisanie prac magisterskich Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, a my w najszybszym czasie zaczniemy pracować nad twoim zamówieniem.

  Data dodania: 17 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.acsdagma.com.pl »

  Oferowane przez naszą firmę sale konferencyjne w Katowicach mogą być świetnym wyborem dla wszystkich osób, które pragną wynająć dobrze wyposażone pomieszczenia w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta na wynajem sal szkoleniowych obejmuje najwyższej klasy obiekty, z których możliwe jest przyjemne i komfortowe korzystanie. Zapraszamy więc wszystkie osoby do wybrania naszej oferty. Jako przedsiębiorstwo prowadzimy również szkolenia z tematów informatycznych. Na naszych szkoleniach można więc bardzo dużo zyskać i zdobyć wartościową wiedzę.

  Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Języka Angielskiego »

  Kurs językowa - English Unlimited

  Zastanawiacie się nad selekcją szkoły językowej? Współcześnie multum osób chce poszerzać swoją wiedzę w tym temacie. Jest to poniekąd właściwie wytłumaczone. Umiejętność angielskiego między innymi pomaga znaleźć lepszą robotę. Ponad to można bez problemów żeglować po różnych rejonach całego świata. Szkoła językowa - w której dotychczas pobieraliście nauki - nie realizuje Waszych kryteriów?

  Czym zatem kierować się, aby ten wybór był już słuszny?

  Warto jest sprawdzić komentarze na temat właściwej placówki. Kurs Językowy powinień mieć właściwie same dobre opinie. Oczywiście, mogą pojawić się pewne negatywne opinie, niemożliwe jest bowiem każdego zaspokoić. Jednak napewno dobry kurs języka angielskiego na pewno Wam się przyda.

  Data dodania: 30 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kontrakt OSH »

  Zaczynasz pracę jako menadżer i chcesz przygotować się do swojej pracy? Skontaktuj się z Kontrakt OSH. Jesteśmy grupą szkoleniową, która oferuje różnego rodzaju programy rozwojowe. Mamy różnego rodzaju programy, w tym z przywództwa, zarządzania, współpracy, Akademii Trenerów Biznesu. Chcesz pogłębić dodatkowo swoją wiedzę? Wybierz idealną lekturę dla siebie spośród naszych pozycji – „Psychologia Szefa. Szef to zawód”, „Szef w relacji z zespołem” to tylko niektóre tytuły. Zadzwoń 668 636 463.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o. »

  Jeśli interesujesz się informatyką, masz tytuł licencjata w tej dziedzinie i nie jesteś pewien, który następny krok należy podjąć, zalecamy rozważenie kontynuowania edukacji, aby poszerzyć możliwości kariery i zdobyć nową wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Doskonałym wyborem w tej sytuacji jest program na kierunku jakim jest informatyka. Posiadanie tytułu magistra informatyki otworzy zupełnie nowe perspektywy kariery. Praca w dziedzinie informatyki wiąże się z rozwojem i analizą nowych systemów komputerowych, badaniami nad robotyką, a nawet badaniami nad sztuczną inteligencją.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania na zlecenie - Praca z Ekonomii »

  W Pracy z Ekonomii oferujemy opracowanie wzorcowego tekstu związanego z ekonomią na poziomie pracy licencjackiej czy magisterskiej i każdej pracy zaliczeniowej. Służymy również profesjonalnym wsparciem przy opracowaniu koncepcji doktoratu, artykułów naukowych, czy zrobieniu potrzebnych badań do pracy.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Multikod Wiele rodzajów wpisow Płatności przelewe wyróżnienia