Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pomoc dla uczniów przed egzaminami »

  Symposio jest to centrum edukacyjnym koncentrującym się na pomocy uczniom przygotowującym się do egzaminów. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe wsparcie przed egzaminami dojrzałości, a także kursy dla ósmoklasistów. Nasza kadra to specjaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Dzięki temu szybko można nadrobić zaległości. Nasze profesjonalnie opracowane kursy maturalne to korzystanie ze sprawdzonych metod dydaktycznych zapewniających dostanie się na najbardziej oblegane kierunki studiów.

  Data dodania: 05 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Łódź »

  Chcesz się nauczyć języka obcego? Szkoła językowa Live to nauka angielskiego bazująca na niesztampowym podejściu oraz autorskiej metodzie nauczania. W ramach prowadzonych kursów przygotowujemy między innymi do egzaminów FCE (First), CAE (Advanced) i CPE (Proficiency). Dokładnie zanalizujemy Twój poziom zaawansowania i wybierzemy optymalną ścieżkę rozwoju językowego. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w Łomiankach - The Treehouse »

  Już dziś zapoznaj się z ofertą przedszkola polsko-angielskiego w łomiankach, który realizuje program nauczania języka angielskiego oraz program wychowania przedszkolnego w języku polskim. Z nami twoje dziecko pozna język angielski od podstaw, przedszkole angielskie to doskonałe miejsce do naturalnego szlifowania tego ważnego języka. Postaw na rozwój swojego dziecka i zapisz go na angielski w łomiankach, dzięki tej placówce przedszkolnej język angielski stanie się dla niego łatwy i przyjemny. Wybierz placówkę oświatową jaką jest przedszkole angielskie The Treehouse.

  Data dodania: 26 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Ełk »

  Centrum Kształcenia Podyplomowego we Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych proponuje w ramach studiów podyplomowych naukę na kierunkach: MBA, analiza i planowanie finansowe, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzanie sprzedażą, czy zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego.

  Data dodania: 25 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Translation Street - biuro tłumaczeń ustnych i pisemnych »

  Przekaż swoją wiadomość w dowolnym języku z precyzyjną dokładnością i szybkością. Poczuj różnicę dzięki Translation Street – zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenia dla efektywnej, globalnej komunikacji! Nie pozwól, aby bariery językowe Cię powstrzymywały. Nasz zespół doświadczonych lingwistów w Translation Street pomoże Ci przełamać barierę językową i przekazać światu Twoją wiadomość. Od lokalizacji strony internetowej po tłumaczenie dokumentów, nasze usługi są szybkie, dokładne i niedrogie. Zadbamy o to, aby Twoje słowa zostały usłyszane w każdym języku!

  Data dodania: 14 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka francuskiego - AchTenFrancuski.pl »

  Jeśli marzysz o opanowaniu języka francuskiego, ale nie masz możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych, to szkoła Ach ten francuski jest właśnie dla Ciebie. Nauka języka francuskiego online z wykorzystaniem gotowego planu nauki, wartościowych materiałów i wsparcia doświadczonej nauczycielki, pozwoli Ci na szybkie i skuteczne opanowanie języka. Sprawdź sam!

  Data dodania: 24 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kierowników online - szkoleniacps.pl »

  Poznaj innowacyjne podejście do szkoleń online - rozwój osobisty w Centrum Psychologii Stosowanej. Nasze kursy skupiają się na poszukiwaniu talentów, które drzemią w uśpieniu, wzmacniają proces osiągania sukcesów oraz pielęgnują szczęście i satysfakcję z życia. Odwiedź naszą stronę internetową, by poznać pełną ofertę kursów, a w razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 31 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin - jazdy-rawo.pl »

  Obecnie prawo jazdy Szczecin to doskonały środek przyjazny w osiąganiu wielu celów. Wprawdzie, aby doszło do tego, iż wejdziemy w posiadanie tegoż dokumentu, należy wpierw wybrać odpowiedni ośrodek nauka jazdy Szczecin. Tutaj budzi się zatem pytanie - szkoła jazdy Szczecin, jaką wybrać i dlaczego? Czasem oczywiście w takiej sytuacji nie warto oszczędzać. Kurs na prawo jazdy Szczecin, jaki wybór należy podjąć, a i gdzie się na niego skierować? Warto zatem dogłębnie przetrawić selekcję takiego ośrodka. Można skierować się z opinią do znajomych, którzy zdawali prawo jazdy. Kurs stacjonarny czy prawo jazdy e-learning w formie online. Opcji jest wiele. Nauka i technika jazdy Rawo to jednostka w pełnej świadomości poświęcająca się osobom uczącym. W całej krasie zapewni znamienite środki i materiały, które zrealizują potrzeby użytkownika.

  Data dodania: 16 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Unexpected.pl - szkolenia UX dla biznesu »

  Dzięki Unexpected będziesz mógł tworzyć eleganckie, intuicyjne projekty, które z pewnością zrobią wrażenie. Zarejestruj się już dziś i odkryj sekrety sukcesu w UX! Wykorzystaj w pełni user experience dzięki wszechstronnemu szkoleniu firmy Unexpected. Nasze kursy i warsztaty obejmują każdy aspekt projektowania i użyteczności, zapewniając narzędzia do tworzenia naprawdę wspaniałych produktów i usług, które wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki Unexpected będziesz mógł przenieść wrażenia użytkownika na zupełnie nowy poziom!

  Data dodania: 05 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • ABC – tłumacz przysięgły w Gdyni »

  Oferujemy bardzo profesjonalne i szybkie tłumaczenia zarówno ustne, jak również pisemne. W ofercie naszego biura tłumaczeń znajduje się zarówno tłumacz przysięgły w Gdyni, jak również usługi takie jak tłumaczenia prawnicze, marketingowe, medyczne, a także techniczne. Stawiając na nas uzyskujesz gwarancję pełnej jakości tłumaczenia, dzięki współpracy z tłumaczami native speaker. To profesjonalne tłumaczenia angielsko polskie oraz polsko angielskie. Postaw na sprawdzone biuro tłumaczeń. Oferujemy korzystne ceny.

  Data dodania: 19 02 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: