Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotograf wnętrz Gdańsk »

  Robienie zdjęć jest sztuką zatrzymywania kadrów przy optymalnie dopasowanym świetle. Jednak ta sztuka ma kilka różnych dyscyplin, w związku z czym właśnie pragnę zaprezentować moją specjalizację, jaką jest fotografia nieruchomości Gdynia. Jako fotograf wnętrz Gdańsk realizuję zlecenia na robienie fotografii budynków mieszkalnych jak i również lokali komercyjnych. Dzięki mojej pracy, właściciele obiektów mogą wyjść z konkurencyjną ofertą sprzedaży albo wynajmu lokalu. Ponadto zdjęcia nieruchomości Gdańsk wykonuję w celu zaprezentowania oferty biznesowej Klienta. Zachęcam do współpracy właścicieli lokali użytkowych, sklepów, mieszkań, czy też hoteli. Zapewniam doskonałą jakość oraz ciekawe podejście do fotografowanych kadrów.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów Częstochowa »

  Komu przydadzą się profesjonalne usługi dźwigowe Częstochowa? Osobom prywatny i firmom, które zmagają się ze wznoszeniem budynku. Znacznej części prac nie da się wykonać bez ciężkiego sprzętu. Na szczęście do działania jest gotowy dźwig Częstochowa, oferuje go firma mDźwig. Samojezdny żuraw podnoszący ładunki do 30 ton poradzi sobie z wieloma zadaniami. Jakie prace obejmuje wynajem dźwigów Częstochowa? Jest to przede wszystkim dokładny montaż i demontaż konstrukcji stalowych oraz betonowych. Dostępne jest też przenoszenie przemysłowe i przeładunek ciężkich elementów. Ciekawią Cię kompleksowe usługi dźwigiem Częstochowa? Więcej cennych informacji na ich temat znajdziesz na stronie mdzwig. pl. Nie czekaj, odwiedź ją już dziś.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Montaż wideodomofonów Kraków »

  Jak zabezpieczyć blok czy kamienicę przed intruzami? Jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom? Rozwiązaniem obu dylematów jest montaż domofonu Kraków. Nowoczesnego sprzętu cieszącego się ogromnym uznaniem. Tę czynność świetnie wykonuje firma DeltaForce. I nie jest to wszystko, czym się zajmuje. Klienci pragnący mieć jeszcze lepszą kontrolę nad budynkiem mają pewną opcję do wyboru. Chodzi o montaż wideodomofonów Kraków. Dostępny dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, ale też prywatnych właścicieli domów. Ponadto ważną częścią działalności DeltaForce jest serwis domofonów Kraków. Szukasz ochrony budynku przed intruzami? Zainteresowała Cię naprawa domofonów Kraków? Te usługi i jeszcze więcej znajdziesz na stronie deltaforce. com. pl.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Wrocław »

  Nieplanowany wyjazd bez własnego auta nie jest często możliwy pod względem organizacyjnym. Na szczęście taxi Wrocław zagwarantuje pomoc właśnie w takich jak i również wielu innych sytuacjach. Oferujemy niezwykle wygodny transport osób pod wskazany adres. Nie tylko na obszarze samego Wrocławia.   Wybierając taxi Wrocław, zyskują Państwo pewność terminowości, atrakcyjnej ceny, a także wielu różnych udogodnień. Taxi Wrocław to niebywałe rozwiązanie nie tylko w nagłych sytuacjach. Oferujemy swoje usługi w czasie wolnych dni od pracy, ważnych wydarzeń rodzinnych, a także w trakcie biznesowych wyjazdów. Nasza działalność jest dopasowana także do bezpiecznego przewozu małych dzieci.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków Kraków »

  Wilgoć rozprzestrzeniająca się w budynku jest niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia. Dlatego, że wraz z nią rozwija się pleśń i grzyby. Pomoc w rozwiązaniu tego problemu gwarantuje wypożyczalnia osuszaczy Kraków. Grupa Osuszacze24 dysponuje znakomitym sprzętem. Owe osuszacze Kraków to wentylatory i nagrzewnice powietrza. Cechują się niezawodnością i wydajnością. W ten sposób osuszanie budynków Kraków jest szybkie i dokładne. Czasem jednak zdarza się, że wypożyczanie osuszaczy Kraków i samodzielne z nich korzystanie nie pomaga. Problem dalej występuje. Na szczęście opisywana firma jest na to przygotowana. Na życzenie klienta jej pracownicy przeprowadzą osuszanie. Potrzebujesz pomocy w walce z wilgocią? Odnajdziesz ją na stronie osuszacze24. pl.

  Data dodania: 16 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Świadczymy usługi księgowe jak również doradztwo podatkowe dla biznesów o różnej formie prawnej a także profilu działalności. W zakresie całkowitej obsługi podatkowej zapewniamy: prowadzenie ksiąg rachunkowych: opracowanie polityki księgowości firmy, spisywanie bieżących operacji gospodarczych, kompletowanie dokumentacji do inwentaryzacji i kontroli podatkowych, opracowywanie zakładowego planu kont, opracowywanie rocznych i okresowych raportów finansowych, przygotowanie kompleksowych raportów i analiz dla Zarządu, opracowywanie zestawień do GUS oraz NBP. W ramach w/w usług zapewniamy właściwe czy terminowe rozliczanie podatków, jak również miłą czy fachową obsługę, zapewniającąowocną współpracę. Mamy świadomość, iż przepisy podatkowe ciągle się zmieniają, dlatego i nasza firma dokształcając się, podążamy za tymi nowelizacjami, albowiem podstawowym celem naszej firmy jest wykwalifikowana a także gruntowna obsługa biznesów dbając aby ich komunikacja z urzędami ograniczał się wyłącznie do opracowania dokumentów. Podsumowując, usługi podatkowe naszego biura podatkowego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom również najbardziej wymagających Klientów, gdyż stanowią oni dla nas najwyższy priorytet. Nasz zespół profesjonalnych parterów biznesowych zapewnia stabilność Twojego biznesu. Doświadczona załoga, fachowa oraz miła obsługa daje gwarancję dobrej współpracy. Cena jest określana w formie stałego, miesięcznego ryczałtu, uwzględniającego pełen zakres usług. Zmiana ceny następuje, jeżeli ilość dokumentacji klienta albo czasochłonność ulega istotnej zmianie. Oferujemy także współpracę przez Internet i dojazd do klienta. Wachlarz naszych usług obejmuje takie aspekty jak: zmiana członków zarządu, przekształcenie nazwy spółki, zmianę adresu siedziby spółki, przekształcenie siedziby spółki, zmiany udziałowców, ustanowienie prokurenta, obrót udziałów spółki, składanie sprawozdań podatkowych, przekształcenie umowy spółki, przeprowadzanie walnych zgromadzeń.

  Data dodania: 02 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • ecoMycie • Pranie i czyszczenie dywanów, tapicerki materiałowej i skórzanej, samochodów Oświęcim »

  ecoMycie to najwyższa jakość profesjonalnych usług i czystość bez kompromisów! Wykonujemy pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej (materiałowej i skórzanej), ozonowanie, dezynfekcję, usuwanie plam i zapachów, a także kompleksowe czyszczenie samochodów (flot) osobowych, autobusów, dostawczych i ciężarowych (wewnątrz i z zewnątrz).

  Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i praniem tapicerki meblowej materiałowej (sofy, kanapy, wersalki, fotele, krzesła, pufy), tapicerki skórzanej, tapicerki samochodowej (osobowe, vany, busy, ciężarowe) oraz wykładzin i dywanów. Wykonujemy również dezynfekcję, ozonowanie oraz kompleksowe czyszczenie samochodów. Dodatkowo oferujemy pielęgnację zieleni oraz opiekę nad grobami.
  Usługi czyszczenia i prania wykonujemy (w zależności od typu powierzchni) dwoma metodami: ręcznie oraz maszynowo - ekstrakcyjnie lub parowo.
  Usługi świadczymy na terenie małopolski - głównie Oświęcim oraz śląska - głównie Jaworzno. Dla Ciebie dojedziemy w każde miejsce!

  Data dodania: 01 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jastrzębie-Zdrój - adwokaci-walkowscy.pl »

  Lex Polonica & Lex Canonica to Kancelaria Adwokacka, należąca do adwokata Pawła Walkowskiego, który jest zarówno adwokatem, jak i adwokatem kościelnym. Kancelaria Lex Polonica & Lex Canonica zajmuje się sprawami, dotyczącymi m. in. : prawa kanonicznego, prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego. Więcej informacji znajduje się na stronie ''Adwokaci-Walkowscy''.

  Data dodania: 25 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Flex Business Services FBS24 »

  Flex Business Services oferuje szeroki zakres usług tym, którzy rozpoczynają przygodę z prowadzeniem działalności w Niderlandach. Posiadamy praktyczne doświadczenie i wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie kompleksowo wesprzeć Cię w Twoich działaniach. Pomagamy także w prowadzeniu biznesu poprzez obsługę dedykowanej linii telefonicznej z amsterdamskim numerem stacjonarnym oraz pomoc językową w tłumaczeniu oraz redagowaniu korespondencji od kontrahentów.

  Data dodania: 06 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Pabianice - joanna-zielinska.pl »

  Kan­ce­la­ria Adwo­kacka Joanna Zie­liń­ska z Łodzi, z filiami w Pabia­ni­cach i Brze­zi­nach udziela porad praw­nych. Fachowo dora­dzamy w kwe­stiach praw­nych zwią­za­nymi z zagad­nie­niami prawa rodzin­nego, opie­kuń­czego oraz spad­ko­wego. Spo­rzą­dzamy pisma pro­ce­sowe oraz opi­nie prawne. Przy­go­to­wu­jemy i wery­fi­ku­jemy umowy przed ich pod­pi­sa­niem.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne pisanie tekstów na strony internetowe »

  Profesjonalny copywriting

  Wiemy, że strony internetowe muszą generować ruch i przekształcać odwiedzających w klientów. Aby to osiągnąć, budujemy zawartość Twojej witryny.

  Wysoko wykwalifikowani pisarze

  Profesjonalni copywriterzy to eksperci w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami.

  Treści przyjazne SEO

  Tworzymy funkcjonalne, bogate w słowa kluczowe treści, które napędzają ruch, poprawiają rankingi i generują sprzedaż.

  Sekcja pytań i odpowiedzi na stronie internetowej:

  Stworzymy idealną treść strony internetowej dla Twojej witryny, aby zwiększyć współczynnik konwersji. Wszystko, co musisz zrobić, to podać nam informacje o swojej firmie i celach witryny, a my zaczynamy!

  Data dodania: 20 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 18 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Perła House - skup i sprzedaż nieruchomości - Pomorskie »

  Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą nieruchomości na obszarze województwa pomorskiego. Chętnie kupimy od Ciebie Twój dom, mieszkanie, a nawet działkę. Chcesz szybko sprzedać się swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas! Kupujemy mieszkania za gotówkę, nawet w ciągu 24h! Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy jak wiele dla Ciebie znaczy, aby Twój dom lub działka trafiła w odpowiednie ręce w zamian za godną zapłatę. Każda transakcja na rynku nieruchomości jest dla nas nie tylko cennym doświadczeniem, ale także okazją do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu z każdym dniem rozwijamy się i zyskujemy coraz lepszą pozycję na rynku trójmiejskich nieruchomości. Zatem jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 17 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • DOMJAS - ubezpieczenia i finanse »

  Czy wiesz, co możesz zyskać decydując się na naszą pomoc? Rzetelną i profesjonalną pomoc zarówno w zakresie kredytów hipotecznych, czy ubezpieczeń w Katowicach. Z nami żaden kredyt w Katowicach nie stanie się problemem czy koszmarem. Działamy kompleksowo, na każdym etapie współpracy dając z siebie wszystko. Dbamy także o aktualność naszej wiedzy, nieustannie będąc na bieżąco w branży. Nic, co dzieje się na rynku nie umknie naszej uwadze! Zaufaj potędze doświadczenia i profesjonalizmu. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 13 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria-wiszniewska.pl - radca prawny Zielona Góra »

  W naszej kancelarii radca prawny Zielona Góra może pomóc Ci załatwić różne sprawy, z którymi nie możesz sobie poradzić lub się na nich nie znasz. Prawo jest dość skomplikowane, dlatego warto mieć namiary na najlepszą kancelarię w okolicy miasta Gubin. Nasz radca prawny będzie w stanie wyjaśnić niejasności w umowach, a także wystawić odpowiednie dokumenty do innych instytucji. Na naszej stronie internetowej można dowiedzieć się więcej o naszej specjalizacji. Zapraszamy chętne osoby do skorzystania z usług najwyższej jakości porad prawnych.

  Data dodania: 12 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa WZ Partners »

  Oferujemy doradztwo biznesowe dla naszych klientów. Nasza Kancelaria Podatkowa WZ Partners ma najlepszych ekspertów, którzy nie boją się żadnych zagadnień. Zgłaszając się do nas możecie liczyć na doradztwo przy projektach, które są związane z wdrażaniem programów ERP. Możemy także zaoferować kompleksową obsługę outsourcingu księgowego. Potrzebujecie więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

  Data dodania: 30 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Infidea Wycena Nieruchomości »

  Szukasz rzeczoznawcy majątkowego, który wyceni dla Ciebie nieruchomość na terenie Śląska? Świetnie się składa! Infidea posiada doświadczenie m. in. w zakresie wycen nieruchomości mieszkaniowych, gruntów inwestycyjnych, nieruchomości komercyjnych. Chcesz skorzystać z usługi lub dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://infidea. pl/

  Data dodania: 21 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: