Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Analiza strony www pod pozycjonowanie »

  Audyt strony pod pozycjonowanie to obowiązkowy punkt działania każdego posiadacza witryny internetowej. Dzięki uzyskanej w ten sposób wiedzy możesz w skuteczny sposób poprowadzić swoją witrynę. Możliwość konsultacji ze specjalistą w dziedzinie seo pozwoli doskonale pozycjonować stronę, uzyskiwać wyższe pozycje i lepszy ruch na stronie.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • ecoMycie • Pranie i czyszczenie dywanów, tapicerki materiałowej i skórzanej, samochodów Oświęcim »

  ecoMycie to najwyższa jakość profesjonalnych usług i czystość bez kompromisów! Wykonujemy pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej (materiałowej i skórzanej), ozonowanie, dezynfekcję, usuwanie plam i zapachów, a także kompleksowe czyszczenie samochodów (flot) osobowych, autobusów, dostawczych i ciężarowych (wewnątrz i z zewnątrz).

  Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i praniem tapicerki meblowej materiałowej (sofy, kanapy, wersalki, fotele, krzesła, pufy), tapicerki skórzanej, tapicerki samochodowej (osobowe, vany, busy, ciężarowe) oraz wykładzin i dywanów. Wykonujemy również dezynfekcję, ozonowanie oraz kompleksowe czyszczenie samochodów. Dodatkowo oferujemy pielęgnację zieleni oraz opiekę nad grobami.
  Usługi czyszczenia i prania wykonujemy (w zależności od typu powierzchni) dwoma metodami: ręcznie oraz maszynowo - ekstrakcyjnie lub parowo.
  Usługi świadczymy na terenie małopolski - głównie Oświęcim oraz śląska - głównie Jaworzno. Dla Ciebie dojedziemy w każde miejsce!

  Data dodania: 01 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • JP Weber »

  JP Weber jest niezależną firmą doradczą, która świadczy różnorodne usługi dla przedsiębiorstw, w tym wsparcie w transakcjach oraz w kwestiach biznesowych, podatkowych i prawnych. Firma posiada zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy przeprowadzają skuteczne badanie due diligence, zapewniają wsparcie w zakresie pozyskania finansowania oraz planują i realizują strategie w procesie M&A. JP Weber wdraża indywidualne rozwiązania, tworząc tym samym wymierną wartość dodaną dla wszystkich klientów i przyczyniając się do ich sukcesów w osiągnięciu określonego celu. Jeśli szukasz wiarygodnego i doświadczonego partnera, który pomoże Ci w prowadzeniu spraw biznesowych, to JP Weber jest firmą dla Ciebie.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplan dla Twojej firmy Łódź »

  Aby pozyskać finansowanie z banku polskiego lub zagranicznego, zyskać dofinansowanie lub kredyt deweloperski, warto skorzystać z pomocy firmy, która zapewnia pomoc w przygotowaniu studium wykonalności. Biznesplan 24 z Łodzi współpracuje ze wszystkimi bankami polskimi, dzięki czemu świadczy usługi z zakresu pomocy w pozyskaniu kredytów dla zagranicznych przedsiębiorców.

  Biznesplan z Łodzi zapewnia również usługę przygotowania profesjonalnego biznesplanu, czyli planu technicznego, mającego zobrazować podstawowe plany działalności, szanse na sukces i potencjalne koszty.

  Biznesplan jest przygotowywany w formie 70-100 stronicowego dokumentu, możliwego do dostarczenia w wersji papierowej lub elektronicznej. Posiada on najważniejsze założenia i układ ramowy.

  Firma z Łodzi oferuje pomoc w napisaniu biznes planu dla firm, klientów indywidualnych, przedsiębiorców.

  Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 17 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy, aplikacja mobilna - Rewardo »

  We własnym biznesie cały czas najważniejsza jest bardzo dobra promocja oraz właściwa komunikacja oferty odbiorcom. Zrealizowanie takowych wymagań przy stosowaniu nowoczesnych programów lojalnościowych ma przełożenie na imponującą liczbę klientów. Dlatego warto skorzystać z ultranowoczesnych udogodnień w tym zakresie i wykorzystać idealną aplikacją lojalnościową Rewardo co przekłada się na wymierne zyski między innymi: pozyskanie nowych klientów, rozpoznawalność marki na rynku oraz ogrom innych. Rewardo idealnie sprawdzi się w różnorakich gałęziach biznesowych takich jak: lodziarnie, beauty i dużo innych. Wszelkie niezbędne informacje na temat aplikacji Rewardo zamieszczone są na stronie internetowej rewardoapp. com.

  Data dodania: 16 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Projekty farmy fotowoltaicznej - Umowa PPA »

  Jeżeli Twoja firma planują rozpocząć pobieranie prądu z farmy fotowoltaicznej lub innego odnawialnego źródła energii, to z pewnością będzie musiała zawrzeć umowę typu PPA. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat tego rodzaju dokumentów, to niezbędne informacje w dowolnym momencie możesz przeczytać na naszej stronie umowappa. pl. Wejdź teraz i sprawdź sam.

  Data dodania: 13 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Benefity dla pracowników - fitprofit.pl »

  Aktywność sportowa sprzyja zdrowiu i poprawia samopoczucie emocjonalne, dlatego pracodawcy zamawiają karty Fit Profit dla swojej załogi. Karty sportowe zapewniają dostęp do setek siłowni, basenów i sal fitness w całym kraju bez dodatkowych opłat i limitów. Dzięki benefitom tego typu pracownicy mogą uprawiać 25 różnych dyscyplin i korzystać z dodatkowych rabatów na inne usługi i zakupy.

  Data dodania: 01 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Benefit kulturalny dla pracownika - vanitystyle.pl »

  Firma Vanit Style to przedsiębiorstwo z Warszawy zajmujące się dystrybucją benefitów pracowniczych. W jej ofercie znajdują się m. in karty sportowe, fitprofit, getprofit, gluraprofit, które uprawniają do wejścia na siłownie, baseny i inne obiekty sportowe. Ponadto swoim klientom udostępnia mobilna aplikację, w której można wyszukać obiekty honorujące kartę.

  Data dodania: 30 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Śląsk - bohosiewicz-adwokaci.pl »

  Dzięki posiadaniu najbardziej wykwalifikowanej kadry adwokatów w Katowicach nasza kancelaria adwokacka może zadbać o jak najlepszą jakość swoich usług, w których zakresie odnajdą Państwo: udzielenie i odwołanie prokury, likwidacje i łączenie spółek oraz bieżącą obsługę w zakresie prawa handlowego. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej bosiewicz-adwokaci. pl

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • kjmlegal.pl »

  Nasza kancelaria adwokacka Joanny Michno we Wrocławia zaprasza klientów indywidualnych i biznesowych. Pomożemy z zakresu prawa spadkowego jak i prawa biznesowego. Jeśli firmy interesuje windykacją należności od dłużników to my bardzo chętnie się za to zabierzemy. Pomagamy także osobom, które są zainteresowane prawami autorskimi. Jesteśmy od tego, aby doradzić i reprezentować swoich klientów w sądzie. Jeśli potrzebna jest pomoc na bardzo wysokim poziomie to nasza kancelaria adwokacka jest w tym najlepsza.

  Data dodania: 21 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ceny nawozów »

  Interesują Cię ceny nawozów? W takim razie musisz koniecznie dołączyć do społeczności czytelników portalu Rolnicy. pl. Na jego łamach stale informujemy o tym, co dzieje się w rolnictwie. Dzięki nam poznasz także aktualne ceny nawozów oraz innych produktów i wyrobów rolniczych. Oprócz zapoznania się z cenami, możesz także dokonać zakupu, ponieważ jednym z elementów portalu jest także giełda rolnicza. To świetne miejsce do nabycia, ale także sprzedaży własnych wyrobów czy maszyn. O cenach nawozów oraz o innych rolniczych zagadnieniach możesz dyskutować na forum. Szukając nawozu w najbardziej atrakcyjnych cenach możesz skorzystać z katalogu firm rolniczych. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które ułatwia porównywanie ofert. Oferujemy Ci także możliwość zareklamowania własnej działalności albo po prostu zdjęć i filmów, poprzez które będziesz dzielić się rolniczą pasją. Dołącz do niezwykłej społeczności rolników już dzisiaj. Zarejestruj się na portalu Rolnicy. pl i wykorzystaj pełnię jego możliwości.

  Data dodania: 21 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa - capitallegal.pl »

  W Capital Legal Warszawa pracują adwokaci oraz radcowie prawni. Zespół gwarantuje przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną. Pomagają im podczas negocjacji, sporządzania umów lub regulaminów, spraw sądowych. Doradzają w kwestiach związanych z e-commerce oraz z nieruchomościami. Adwokaci zajmują się również prawem nowych technologii oraz prawem pracy.

  Data dodania: 18 03 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: