Banki i Finanse Kategoria: Banki i Finanse

Banki i Finanse - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • e-Urząd Skarbowy Online »

  Szukasz prostego i wygodnego narzędzia do rozliczeń skarbowych? Sprawdź jak działa system do rozliczeń podatku PIT. Jest to narzędzie udostępnione zupełnie za darmo, aby każda osoba mogła rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i w krótkim czasie uzyskać zwrot podatkowy. Obsługujemy wszystkie rodzaje PIT-ów.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Meurer Consulting - doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe w Szwajcarii »

  Fachowcy firmy Meurer Consulting specjalizują się zarówno w ubezpieczeniach prywatnych w Szwajcarii, jaki i firmowych. W ofercie agencji ubezpieczeniowej Meurer Consulting są między innymi ubezpieczenia zdrowotne w Szwajcarii, ubezpieczenia emerytalne w Szwajcarii, a także analiza planu emerytalnego, możliwości i optymalizacja, ubezpieczenia mieszkania i OC oraz plany i inwestycje finansowe. Firma Meurer Consulting specjalizuje się w doradztwie i coachingu na temat finansów i ubezpieczeń w Szwajcarii.

  Data dodania: 13 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit za 2021 rok »

  Portal Podatek. online to kompendium wiedzy o e-PIT 2021/2022. Na portalu Podatek. online dowiedzieć się można, jak rozliczyć nowe, wysokie ulgi i odliczenia i dzięki temu płacić niższy podatek PIT. Portal Podatek. online to miejsce dla tych, którzy szukają informacji na temat podatków i chcą złożyć zeznanie podatkowe bez wychodzenia z domu. System Podatek. online za darmo przeprowadzi przez wszelkie deklaracje, podpowie stawki podatkowe, ulgi oraz wskaże niezbędne załączniki wymagane przez Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 02 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • pit-format.pl Łatwy pit 2021,rozliczanie podatku »

  Wiele osób na samo wspomnienie wizyt w urzędzie czuje dyskomfort. Kiedy musimy pojawić się w takim miejscu by załatwić jakąś sprawę jak choćby rozliczyć pit 2021 niejednokrotnie czujemy się jak natrętni klienci. Wprawdzie sytuacja powoli się zmienia, jednak niesmak pozostanie jeszcze przez długi czas. I właśnie między innymi z tego powodu niezwykle wielu podatników niechętnie wypełnia roczne deklaracje podatkowe pit 37, pit 36, pit 28 jak też inne pity 2021/pity 2022. Lecz niestety, każdego roku zobowiązani jesteśmy przeprowadzić rozliczanie podatku dochodowego.
  Już samo wypełnienie deklaracji pit 2021/pit 2022 nie zawsze jest prostym zadaniem, z jakim każdy może sobie szybko poradzić. Wiele ludzi z tej przyczyny szuka pomocy u księgowych, czy w biurze rachunkowym.
  Interesującym sposobem jest rozliczanie podatku przez Internet, przy pomocy programu do pit. Można rzecz jasna zainstalować taki darmowy program pit 2021 https://www. pit-format. pl na posiadanym przez nas komputerze i wypełnić naszą deklarację podatkową, którą następnie prześlemy elektronicznie do urzędu, jak też bezpośrednio bez instalowania rozliczyć pit online.
  Z takiego rozwiązania dzisiaj korzystają nie tylko osoby prywatne, lecz również biura rachunkowe czy firmy. Taka rekomendacja może świadczyć o tym, iż wypełnianie pit 2021 przez Internet może być nie tylko łatwe, ale również pozwala nam zaoszczędzić czas. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni stać w kolejkach w urzędach, bo mamy możliwość rozliczyć i wysłać pity 2021/pity 2022 bezpośrednio poprzez Internet. Program pit 2021 pit-format. pl uwzględni nasze ulgi i odliczenia, przygotuje rozliczenie indywidualne oraz wspólne z małżonkiem, jak też rozliczą się z nim osoby samotnie wychowujące dzieci.
  Wybierzmy darmowy program pit 2021 PIT Format – z nim szybko przeprowadzimy roczne rozliczanie podatku dochodowego przez Internet. To łatwy pit 37 a także inne pity 2021.

  Data dodania: 16 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Kupno własnego domu to długo wyczekiwane marzenie każdej młodej rodziny. Niestety tylko niewielka część mieszkańców kraju może pochwalić się takim dochodem, aby od razu dokonać drogiego zakupu. Reszta będzie musiała albo odkładać przez długie dekady, albo szukać pomocy w instytucjach bankowych korzystając z takiego rozwiązania jak kredyt hipoteczny. W gamie produktów bankowych coraz większą popularnością cieszą się kredyty hipoteczne, które mogą stać się opłacalną alternatywą dla tradycyjnych kredytów.

  Data dodania: 01 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Perła House - skup i sprzedaż nieruchomości - Pomorskie »

  Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą nieruchomości na obszarze województwa pomorskiego. Chętnie kupimy od Ciebie Twój dom, mieszkanie, a nawet działkę. Chcesz szybko sprzedać się swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas! Kupujemy mieszkania za gotówkę, nawet w ciągu 24h! Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy jak wiele dla Ciebie znaczy, aby Twój dom lub działka trafiła w odpowiednie ręce w zamian za godną zapłatę. Każda transakcja na rynku nieruchomości jest dla nas nie tylko cennym doświadczeniem, ale także okazją do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu z każdym dniem rozwijamy się i zyskujemy coraz lepszą pozycję na rynku trójmiejskich nieruchomości. Zatem jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 17 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Szczecinie »

  Biuro rachunkowe, znajdujące się w Szczecinie, od 2003 dostarcza przedsiębiorcom i osobom fizycznym z Polski i zagranicy całościowych rozwiązań w różnorodnym zakresie usług księgowych, fachowego doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego. Zachęcamy do współpracy osoby z miasta Szczecin i okolic. Podstawowym celem biura jest zapewnienie Klientom komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie obowiązków związanych z prowadzeniem spraw księgowo – podatkowych i kontaktów z organami podatkowymi, urzędami i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe z miejscowości Szczecin specjalizuje się w stałej, kompleksowej obsłudze podatkowej i księgowej małych i średnich firm. Kadra fachowców zajmuje się również udzielaniem porad z obszaru podatków i rachunkowości dla firm i osób fizycznych. Każdego roku przygotowujemy setki rozliczeń rocznych, ze szczególnym uwzględnieniem dochodów zagranicznych, ulg i odliczeń. Posiadamy bogate doświadczenie w sporządzaniu ekspertyz podatkowych i opinii w obszarze interpretacji przepisów. W naszej ofercie znajduje się także szeroko rozumiana analiza finansowa i ekonomiczna dla przedsiębiorstw w Szczecinie. Sporządziliśmy dotąd ponad sto skutecznych analiz finansowych i biznesplanów dla firm i organizacji non-profit. Biuro rachunkowe (Szczecin) posiada ponad 100 stałych Klientów. Szczycimy się wszechstronną i sprawną komunikacją z Usługobiorcami. Nasze biuro w Szczecinie skupia się na budowaniu długotrwałej współpracy na podstawie zaangażowania i kompleksowej obsługi. Poznaj szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, finanse, inwestycje »

  Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu? Szukasz lepszego ubezpieczenie dla swojego domu? Masz firmę i planujesz kupić samochód na leasing? U nas znajdziesz to wszystko. Wszystkie produkty finansowe u nas na jednej stronie: finanse. youlife24. com. Znajdziesz tu szeroki asortyment kredytów, pożyczek, ofert ubezpieczeń i wiele więcej... Na naszym portalu publikowane są także oferty inwestycyjne, takie jak: Lokaty, czy też inne oferty inwestycji alternatywnych. Każda z publikowanych przez nas ofert jest prosto i przejrzyście przedstawiona, tak abyś nie musiał szukać istotnych informacji oraz mógł wygodnie porównać oferty konkurujących ze sobą banków czy innych instytucji finansowych.

  Data dodania: 06 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w złoto, srebro, pallad - Mennica Rosenberg »

  Mennica Rosenberg jest producentem certyfikacji metali i produktów inwestycyjnych. Klucz Rhinoceros Certification zabezpiecza w 100% Państwa inwestycję. Mennica Polska jest liderem sprzedaży monet i sztabek inwestycyjnych w Polsce. Inwestujemy w ciągły rozwój zabezpieczenia produktowego, dzięki tej strategii znajdujemy się obecnie w pierwszej piątce najbardziej zaawansowanych technologicznie dealerów złota w Polsce. Opowiadamy się za przejrzystością biznesową, fair play i równymi prawami dla każdego klienta. Przestrzegamy przepisów i pomagamy naszym klientom zadbać o bezpieczeństwo produktu oraz przejście przez skomplikowane procesy weryfikacji. Nasz dział bezpieczeństwa współpracuje z kanałami sprzedażowymi innych firm, rynkami docelowymi, strategiami i zagadnieniami związanymi z dystrybucją produktu.

  Data dodania: 30 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków Kozłowski »

  Kancelaria Adwokacka Tomasza Kozłowskiego proponuje profesjonalną obsługę prawną, a także porady prawne dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Adwokat prowadzi sprawy na terenie całej Polski, ale kancelaria prawna wiele spraw prowadzi przede wszystkim na terenie miasta Kraków. Kancelaria prawna świadczy obsługę i pomoc prawną w zakresie spraw: spadkowych (w tym stwierdzenie nabycia spadku, testamenty, działy spadku, długi spadkowe, zachowki), rodzinnych (podziały majątku, rozwody, alimenty, mediacje), rzeczowych (zasiedzenia, służebności, zniesienia współwłasności), administracyjnych (zwrot mienia wywłaszczonego, nacjonalizacja, podatki), dotyczących prawa karnego, odszkodowawczych (zadośćuczynienie za krzywdę, wypadki komunikacyjne). Adwokat Tomasz Kozłowski w wielu sprawach współpracuje z wysokiej klasy specjalistami, którzy z dużym zaangażowaniem i uwagą podchodzą do wszystkich prowadzonych spraw. Lokalizacją, w której kancelaria adwokacka i adwokat oferuje swoje usługi jest Kraków. Możecie być Państwo pewni, że kancelaria prawna (adwokacka) przyjmując sprawę, dołoży wszelkich starań i wypracuje najlepsze rozwiązanie. Jako adwokat, Kozłowski Tomasz pomógł już wielu klientom w mieście Kraków i nie tylko. Udzielił setek porad prawnych.

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Banki i Finanse

Banki i Finanse - nowa podkategoria:

Nazwa: